imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Zaczynamy drugi festiwal gier planszowych i warsztaty Lego WeDo
MOKSiR i Morigal.pl zaprasza fanów gier planszowych na festiwal, który będzie trwał od października 2015 do września 2016, z finałem podczas Chrzanowskich Dni Fantastyki oraz zajęcia Lego WeDo. Na wszystkich uczestników czekamy w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 4. Wstęp wolny!

Dni Chrzanowa w obiektywie
Dni Chrzanowa już za nami. W tym roku bawiliśmy się przy zespołach: Dżem, Kobranocka i Strachy na Lachy. Fani rocka mogli usłyszeć także kapele Woyzeck, Kurtynę oraz młode formacje wyróżnione w KLANGU (Eder oraz Cold Calculated).

Wiersz powinien wzruszać
Po raz 29 odbyła się gala wręczenia nagród w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA. Do MOKSiR-owskiego klubu STARA  KOTŁOWNIA, jak co roku, zjechali się poeci z całego kraju. Nie zabrakło też rodzimych poetów oraz ich sympatyków.

Wieczór poetycki poświęcony twórczości Jana Pawla II
MOKSiR oraz Grupa Twórcza Cumulus zapraszają na wieczór poetycki poświęcony twórczości Jana Pawla II "Miłość mi wszystko wyjaśniła...". Spotkanie, organizowane w ramach V Małopolskich Dni Jana Pawła II, odbędzie się w klubie Stara Kotłownia, 12 czerwca, godz. 18.00. Wstęp wolny.

Ogłoszenie
Podajemy informację dot. realizacji zadania inwestycyjnego pt. Przebudowa płyty boiska wraz z zapleczem hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2. Numer ogłoszenia: 81887 - 2015; data zamieszczenia: 03.06.2015

NIEZWYKŁE RZEŹBY TOMASZA KOCLĘGI
W obrębie placu Tysiąclecia i przed budynkiem MOKSiR możemy oglądać niezwykłe rzeźby autorstwa Tomasza Koclęgi, absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, na Wydziale Grafiki w Katowicach.

VI PIKNIK ŚWIĘTOJAŃSKI
Parafia św. Jana Chrzciciela w Chrzanowie-Kościelcu zaprasza na VI Piknik Świętojański "Idźcie na cały świat" w roku św. Jana Pawła II. Szczegóły w załączniku.20-21 czerwca 2015r.  Miejsce: Ogrody parafialne w Chrzanowie – Kościelcu.

VERITAS EST ADEQUATIO REI ET INTELLECTUS - spotkanie filozoficzno-literackie
Serdecznie zapraszamy na spotkanie filozoficzno-literackie pt. VERITAS EST ADEQUATIO REI ET INTELLECTUS z dr Markiem Niechwiejem. 3 lipca 2015, godz. 18.00 - klub Stara Kotłownia. Wstęp wolny!

MEDAL WDZIĘCZNOŚCI dla MOKSiR
10 czerwca br. z okazji dorocznego święta Patrona Fundacji Świętego Brata Alberta Zarząd Krajowy Fundacji im. Brata Alberta przyznał dla Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie MEDAL WDZIĘCZNOŚCI „DOBROCZYŃCOM ZA SERCE I MIŁOŚĆ" ZA WSPIERANIE OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH PODOPIECZNYCH FUNDACJI IM. BRATA ALBERTA

Zabawa że światłocieniem, czyli III plener fotograficzny
Światłocień. To temat III pleneru zorganizowanego w ramach działających w MOKSiR pod kierunkiem Marcina Cezara Warsztatów Filmowo-Fotograficznych. Tym razem był to plener fotograficzny w klimacie industrialnym.

W wakacje zapraszamy na basen na Kątach!
Zapraszamy do korzystania z obiektu rekreacyjnego BASEN KĄTY. Basen jest czynny w godzinach 10.00-18.00.

Wakacyjne kino plenerowe
Kontynuujemy zeszłoroczną akcję kina plenerowego na Placu Tysiąclecia.  Najbliższy seans - 14 sierpnia, godz. 20:30, zapraszamy na  "Slumdog. Milioner z ulicy". Wstęp na pokazy plenerowe jest bezpłatny. 

LATO, ECHŻE TY!
Wakacje w mieście nie muszą być nudne. Podobnie jak w latach poprzednich, MOKSiR przygotował dla dzieci sporo propozycji na spędzenie wakacyjnego czasu - zajęcia sportowe, zabawy w plenerze, kino, wycieczki. Szczegóły w załączniku.

Ogłoszenie o unieważnieniu postępowania
Unieważniono postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na realizację zadania inwestycyjnego "Przebudowa płyty boiska wraz z zapleczem hali sportowej przy ul. Kusocińskiego 2". Szczegóły w załączniku.

Kino dla dzieci
Wakacje w mieście = czyli kino letnie w Chrzanowie. Można wybierać, przebierać między animacji oraz filmami. Głównie będą to rzeczy skierowane do najmłodszych widzów. Wśród 7 tytułów znajdzie się coś nowszego i starszego, w 2D i 3D. Zaczynamy i kończymy tanim filmem za 2 zł. Kto chce się wybrać? Bilety w sprzedaży, można rezerwować internetowo, kupować w Informacji MOKSiR lub kasie kina.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl