imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Kronika Chrzanowska nr 191
Zapraszamy do lektury 191 numeru Kroniki Chrzanowskiej.

Sztuka dla mamy
26 maja o godz. 17:40 zapraszamy wszystkie mamy do kina Sztuka na pokaz filmu "Wiek Adaline". Ten tytuł inauguruje nowy cykl "Sztuka dla mamy".

"Vincent Van Gogh. Nowy sposób widzenia" w Sztuce
Miłośników malarstwa wybitnego twórcy zapraszamy 22 maja o godz 19:30 do kina Sztuka. W ramach cyklu "Wystawa w kinie" pokażemy znakomity reportaż "Vincent Van Gogh. Nowy sposób widzenia". Dzieła zostały zarejestrowane przy użyciu najnowszej techniki oraz w jakości HD.

DZIEŃ FLAGI Z IMPRESJĄ
Niezwykle pięknym i sugestywnym wierszem Konstantego Indelfonsa Gałczyńskiego „Pieśń o fladze, napisanym w 1944 roku w obozie jenieckim w Altengrabow - przeczytanym przez Antoniego Dobrowolskiego, a także piosenką „Psalm stojących w kolejce", w wykonaniu Dominika Kuśnierczyka, zostali przywitani licznie przybyli do klubu „Stara Kotłownia", aby wspólnie z grupą wokalną „Impresja" piosenką uczcić Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

29-31 MAJA - ŚWIĘTO CHRZANOWA Z GWIAZDAMI
Trwają DNI CHRZANOWA. Dziś wystąpią: Strachy na Lachy 18.30 i Dżem - 20.30. Oprócz wydarzeń muzycznych, nie zabraknie też imprez sportowych i atrakcji dla dzieci. Zapraszamy na wystawy o różnej tematyce i wiele innych atrakcji. Szczegóły w załączniku.

Noc Filmowa Śmiechu i Grozy
Pierwszy dzień święta miasta rozpocznie się filmowo. 29 maja o godz. 21:00 zapraszamy do kina Sztuka na Noc Filmową Śmiechu i Grozy. Widzowie będą mogli obejrzeć komedio-horror „Co robimy w ukryciu" oraz horror „Oculus"

Drugi plener fotograficzny
7 maja uczestnicy Warsztatów Filmowo-Fotograficznych MOKSiR wzięli udział w drugim już plenerze fotograficznym. Tym razem wybrali się do Trzebini, gdzie ćwiczyli w praktyce użycie długich czasów ekspozycji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Emocje do samego końca
Za nami szósta edycja Przeglądu Zespołów Muzycznych KLANG. 9 maja zmierzyło się siedem kapel. Zwycięski okazał się Eder. Wyróżnienie otrzymała formacja Cold Calculated.

Spektakl na dzień dziecka
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza 1 czerwca 2015 o godz. 9.00  oraz o 18.30 na "Dziób w dziób" - spektakl teatralny dla młodych widzów według tekstu Maliny Prześlugi. Miejsce: sala teatralna MOKSiR. Bilety: 5 zł

POEZJA KOCHA MUZYKĘ
W ostatni piątek kwietnia, klub Stara Kotłownia, wypełnił się sympatykami poezji Katarzyny Miarczyńskiej. Strofom wierszy, czytanym przez autorkę, towarzyszyły ballady śpiewane przez Piotra Kłeczka.

INFORMACJA
Niniejszym informujemy, iż z uwagi na zmiany związane z procedurą udostępnienia pasa drogowego przetarg w formie wyboru ofert pod urządzenia wesołego miasteczka podczas Dni Chrzanowa 2015 został unieważniony.

O HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA
Na rozstrzygnięcie XXIX Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "O HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA" zapraszamy 16 maja o godz. 18.00 do klubu Stara Kotłownia. Wstęp wolny!

Wystawa malarstwa prof. Bronisława Chromego i Kingi Chromy
Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa prof. Bronisława Chromego i Kingi Chromy - górny hol kina Sztuka.


SZLACHECKA ZAWIERUCHA - IV JARMARK MIKOŁAJSKI
Muzeum w Chrzanowie i LGD „Partnerstwo na Jurze" zapraszają na IV JARMARK MIKOŁAJSKI, pt. SZLACHECKA ZAWIERUCHA 7 czerwca 2015 roku w godzinach od 13.00 do 19.00 na terenie parku w Chrzanowie - Kościelcu

Wyślij opowiadanie fantastyczne na konkurs!
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Chrzanowski Klub Fantastyki GALATEA ogłaszają Ogólnopolski Konkurs Literacki na Opowiadanie Fantastyczne PIGMALION FANTASTYKI pod honorowym patronatem Prószyński Media sp. z o.o. wydawcy miesięcznika „Nowa Fantastyka". Termin nadsyłania prac mija 25 lipca. Szczegóły w załączniku.

Przegląd twórczości artystycznej seniorów
Serdecznie zapraszamy na przegląd twórczości artystycznej seniorów. 30 maja 2015, sala koncertowo balowa MOKSiR, ul. Sokoła 24 w Chrzanowie.Wstęp wolny!

DNI POLONII FRANCUSKIEJ W CHRZANOWIE
Od 29 maja do 31 maja w Chrzanowie odbędą się Dni Polonii Francuskiej pod hasłem "Poznajmy się - spotkania z Polonią". Szczegóły w załączniku.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl