imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Chrzanowskie Impresje XIV
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza twórców - malarzy profesjonalnych oraz absolwentów szkół artystycznych do udziału w plenerze malarskim pt. „Chrzanowskie Impresje XIV", który odbędzie się w dniach 1-3 maja 2015 r.

Warsztaty filmowo-fotograficzne w plenerze
Uwaga! Uczestnicy warsztatów filmowo-fotograficznych! Najbliższe zajęcia (9 kwietnia) odbędą się w plenerze. Zbiórka: godz. 15.30 przed budynkiem MOKSiR. Prosimy o zabranie w pełni naładowanych aparatów oraz stroju odpowiedniego do warunków terenowych.

PIERWSZY PLENER FOTOGRAFICZNY
9 kwietnia uczestnicy Warsztatów Filmowo-Fotograficznych MOKSiR wzięli udział w pierwszym plenerze fotograficznym w Ośrodku Hipoterapeutyczno-Rehabilitacyjno-Jeździeckim "Ikarion" w Bobrku. Efekty trzygodzinnego pleneru już wkrótce zamieścimy na stronie internetowej MOKSiR. Serdecznie dziękujemy dyrekcji i pracownikom ośrodka "Ikarion" za gościnę!

PUSZCZARUN
Zapraszamy na PUSZCZARUN. 25 maja - Puszcza Dulowska.
Sszczegóły na www.puszczrun.pl

WYSTAWA RZEŹBY KAROLA BADYNY
Na pasażu za MOKSiR-em stanęły rzeźby plenerowe autorstwa prof. Karola Badyny. Możemy tam zobaczyć postacie Piety - bolejącej Matki Jezusa, siedzącego na ławeczce Jana Karskiego, a także spacerującego św. Jana Pawła II

Ważne dla sympatyków medytacji w ruchu
Zajęcia medytacji w ruchu  - TAICHI i CHIKUNG oraz elementów JOGI - prowadzone  będą, obok poniedziałków ( godz.10.15 do 11.45), także w środy, od godz. 15.00 do 16.30, w obiekcie SOKÓŁ, na ul Sokoła 24.

RANDKA W CIEMNO - spektakl teatralny
Na spektakl teatralny pt. RANDKA W CIEMNO zapraszamy 15 maja 2015 r. o godz. 19.00 - sala teatralna MOKSiR, ul. Broniewskiego 4. Bilety w cenie 65 zł (partrer) i 55 zł (balkon) do nabycia w informacji MOKSiR.

Eder w Starej Kotłowni
Komplet słuchaczy zgromadził koncert zespołu EDER, który odbył się 11 kwietnia w klubie Stara Kotłownia.

Wyniki festiwalowych zmagań
Zakończyła się dziesiąta jubileuszowa edycji Ogólnopolskiego Integracyjnego Festiwalu Tańca i Piosenki "Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna". Zapraszamy do zapoznania się z wynikami (protokoły w załącznikach).

Majówka ze Sztuką
Kino Sztuka zaprasza 1 maja na dwa filmy: "Przypadek" Krzysztofa Kieślowskiego oraz "Mniejsze niebo" Janusza Morgensterna. Oba dzieła towarzyszyły Polakom w walce o wolność. Podczas kinowej majówki będzie je można zobaczyć w Chrzanowie bezpłatnie. Zapraszamy!

INFORMACJA
Informacja dla osób zainteresowanych prowadzeniem handlu
podczas DNI CHRZANOWA

Majówka w Chrzanowie
Przedstawiamy program imprez i uroczystości organizowanymi w dniach od 30 kwietnia do 3 maja 2015r.

POKÓJ I DOBRO
Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa, rzeźby, ceramiki inspirowaną postacią Świętego Franciszka z Asyżu. Galeria Na Styku, ul. Broniewskiego 4.

OŚWIADCZYNY - wg Antoniego Czechowa
Miejski  Ośrodek  Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Teatr Ludowy Tradycja serdecznie zapraszają na sztukę komediową pt. OŚWIADCZYNY wg Antoniego Czechowa. 22 maja 2015r., klub Stara Kotłownia, godz. 18.00. Wstęp wolny. Reżyseria Marcin Kobierski.

SANTO SUBITO - widowisko muzyczne

Parafia p.w. św. Mikołaja w Chrzanowie oraz chrzanowski MOKSiR zapraszają na przedstawienie "Santo Subito". To widowisko muzyczne, które za pomocą jedenastu utworów obrazuje drogę do świętości Karola Wojtyły. 16 maja, godz. 16.00 - sala teatralna MOKSiR. Wstęp wolny!


NEONÓWKA - kabaret
Na występ kabaretu Neonówka zapraszamy 12 czerwca 2015 o godz. 17.30. Sala teatralna MOKSiR - ul. Broniewskiego 4. Bilety w cenie 65 zł (parter), 55 zł (balkon). Razem z kabaretem wystąpi również zespół Żarówki.

DLA CIEBIE MAMO
Wszystkie mamy i nie tylko zapraszamy serdecznie 24 maja na program artystyczny przygotowany przez dziecięce i młodzieżowe zespoły z MOKSiR. Sala teatralna MOKSiR - godz. 15.00. Wstęp wolny!2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl