imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Polecamy salę balową "Sokół"
Zapraszamy do organizacji przyjęć w sali weselnej przy ul. Sokoła 24 w Chrzanowie. To najlepsze miejsce na okolicznościowe imprezy w mieście!

O HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA - konkurs poetycki
Serdecznie zapraszamy do udziału w XXIX Ogólnopolskim  Konkursie Poetyckim o Herb Grodu Miasta Chrzanowa. Termin nadsyłania prac mija  31 marca 2015 r.

"Rembrandt" w Chrzanowie
Dzieła wielkiego malarza w Chrzanowie? To możliwe dzięki cyklowi reportaży "Wystawa w kinie". 21 lutego o godz. 15:15 pokażemy malarstwo Rembrandta zarejestrowane w technice HD. Kino Sztuka zaprasza!

Credo zagra w Starej Kotłowni
21 marca o godz. 19.00 zagra w klubie Stara Kotłownia rockowy zespół Credo. Bilety: 10 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR)

CHLOROFIL W GALERII NA PIĘTRZE
Zapraszamy do obejrzenia wystawy malarstwa Marty Sali "CHLOROFIL" w galerii Na Piętrze. Wernisaż wystawy odbył się 6 lutego.

Zawody Modeli Szybowców Halowych
Serdecznie zapraszamy na zawody modeli szybowców halowych. 14 lutego - hala widowiskowo-sportowa, ul. Kusocińskiego 2. Początek zawodów godz. 9.50.

Nagrodzą młodych poetów
Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozdania laurów poetyckich w XVI Ogólnopolskim Konkursie  Poetyckim dla Dzieci i Młodzieży BEZ GRANIC. Gala odbędzie się 14 lutego o godzinie 11.00, w klubie Stara Kotłownia (MOKSiR Chrzanów, ul Broniewskiego 4).

Spotkanie z poezją
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz grupa Twórcza Cumulus zapraszają na spotkanie z twórczością Bogusława Zakordońca "W dotyku poranno-wieczornych przebudzeń". Wieczór autorski odbędzie się w 13 lutego o godzinie 18.00 w Klubie Stara Kotłownia. O muzyczną oprawę spotkania zadba Piotr Kłeczek. Wstęp wolny.

Poezja Marka Niechwieja w Starej Kotłowni
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz grupa Twórcza Cumulus zapraszają na spotkanie autorskie dr. Marka Niechwieja "Z poezją na ty i nie tylko". Wieczór autorski odbędzie się w 20 lutego o godzinie 18.00 w Klubie Stara Kotłownia. O muzyczną oprawę spotkania zadba Janusz Saługa. Wstęp wolny.

Konkurs Poetycki BEZ GRANIC rozstrzygnięty
W dniu św. Walentego, do MOKSiR-owskiego klubu „Stara Kotłownia” zjechali się młodzi poeci z całej Polski. Okazją była gala rozdania laurów w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla Dzieci i Młodzieży BEZ GRANIC.

Koncert SING SWING z okazji Dnia Kobiet
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza 8 marca o godz. 17.00 do sali teatralnej na koncert z okazji Dnia Kobiet "SING SWING" Wystąpi Big Band pod kierunkiem Jerzego Zieglera. Wstęp wolny!

Koncert psalmów "Ufam Tobie"
22 marca w niedzielę w sali teatralnej MOKSiR-u koncert psalmów „Ufam Tobie" zaśpiewa jedna z najzdolniejszych, młodych, polskich wokalistek, Małgorzata Hutek. Godzina rozpoczęcia koncertu -18.00.

Koncert zespołu historyczno-patriotycznego FORTECA
W związku z obchodami Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych serdecznie zapraszamy na koncert  zespołu historyczno-patriotycznego FORTECA.
6 marca 2015, sala teatralna MOKSiR, godz. 12.30  i 14.00
.

IV NOC TEATRU
28 marca o godz. 18.00 w sali teatralnej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie odbędzie się 4 edycja Nocy Teatru. Bilety w cenie 25 zł są już dostępne w Informacji MOKSiR.

Zaproszenie do składania ofert na obsługę gastronomiczną
W związku z organizacją Dni Chrzanowa 2015, MOKSiR zaprasza do składania ofert cenowych na sprzedaż produktów wybranego browaru wraz z obsługą gastronomiczną. Termin ich składania upływa 27 marca o godz. 12.00. Szczegóły w załączniku.

Ogłoszenie o przetargu na organizację wesołego miasteczka
W związku z organizacją Dni Chrzanowa 2015, MOKSiR informuje o możliwości dzierżawy terenu pod urządzenia wesołego miasteczka. Termin składania ofert upływa 27 marca o godz. 12.00. Szczegóły w załącznikach.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl