imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Sylwestrowy Orient Express
Po raz pierwszy w historii legendarny Orient Express, kursujący między Paryżem a Stambułem, zatrzymał się w Chrzanowie. Tym razem nie był to jednak pociąg pasażerski, ale muzyczny, bo przybyła nim Orkiestra Filharmonii Lwowskiej INSO oraz kwartet tenorów Bel’Canto.  Za ich sprawą publiczność wybrała się w muzyczną podróż  trasą tego luksusowego pociągu.


5 URODZINY TEATRU IMAGINARIUM
17 stycznia, o godz. 16.30 zapraszamy na wieczór z twórczością Michała Walczaka. Teatr Imaginarium, z okazji swoich piątych urodzin, zaprezentuje 3 spektakle: PIASKOWNICĘ, POLOWANIE NA ŁOSIA oraz AMAZONIĘ. Bilety w cenie 10 zł dostępne w Informacji MOKSiR.

ORSZAK TRZECH KRÓLI
Na Orszak Trzech Króli  zapraszamy serdecznie 6 stycznia 2015r. Początek uroczystości o godz. 12.30 na Placu Tysiąclecia.

Tłumy na Orszaku Trzech Króli
Kilka tysięcy osób uczestniczyło w chrzanowskim Orszaku Trzech Króli. Zorganizowano go już po raz trzeci i z roku na rok przybywa chętnych, by w ten sposób, wspólnie obchodzić to wyjątkowe święto.

Chilitoy & Wojtek Szumański w Starej Kotłowni
23 stycznia o godz. 19.00 zapraszamy na koncert w ramach Sceny Młodych. Tym razem w klubie Stara Kotłownia zagra zespół Chilitoy. Gościnnie zaprezentuje się Wojtek Szumański. Bilety: 10 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR od 12 stycznia).

CZY W DOMU JEST KAKAO - występ kabaretu Smile
 Na występ kabaretu Smile serdecznie zapraszamy 30 stycznia 2015 o godz. 17.00 - sala teatralna MOKSiR, ul. Broniewskiego 4. Ceny biletów: 45,-zł parter; 40,- zł balkon.

ANIELSKIE KOLĘDOWANIE - Koncert Noworoczny
Na  Koncert Noworoczny w wykonaniu naszego Big Bandu pod batutą Jerzego Zieglera zapraszamy 25 stycznia o godz. 17.00 - sala teatralna MOKSiR. Wstęp wolny.

Młody PSZ w Chrzanowie

6 lutego o godz. 19.30 zapraszamy do Starej Kotłowni na koncert hip-hopowy. W klubie wystąpią Młody PSZ & Duban oraz zaproszeni goście. Bilety 10 zł (Informacja MOKSiR) lub 15 zł (w dniu wydarzenia).


Kino Sztuka pod śniegiem!
Wszystkich miłośników śniegu, zimy, wspinaczki i podziwiania szczytów zapraszamy na "Tydzień kina górskiego". Od 6 do 12 lutego w kinie Sztuka pokażemy dwa filmy: "Jurek" i "Everest - Poza krańcem świata 3D"). Pierwszy z nich jest historią wielkiego polskiego himalaisty Jerzego Kukuczki. Drugi z tytułów prezentuje wejście na słynny szczyt górski - Mount Everest z wykorzystaniem ujęć w technice 3D. Bilety: 12 zł (do nabycia w kasie kina).

Ferie 2015 z MOKSiR
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z  propozycji, jakie przygotowaliśmy na tegoroczne ferie. Będzie sporo atrakcji. Startujemy 16 lutego. Dokładny program można znaleźć w załączniku.

Kronika Chrzanowska
Nowy numer "Kroniki Chrzanowskiej" dostępny do przeczytania w sieci.

Anielskie kolędowanie
Noworoczny koncert w wykonaniu Big Bandu i studia piosenki Bell Canto jak co roku zgromadził liczną publiczność. Sala teatralna MOKSiR 25 stycznia była wypełniona po brzegi.

Ferie ze Sztuką
5 filmów przygotował dla najmłodszych widzów dom kultury w Chrzanowie na tegoroczne ferie. W kinie Sztuka będzie można obejrzeć m.in. coś familijnego - "Bella i Sebastian" czy animację "Piorun i magiczny dom. Bilety dostępne w kasie kina oraz informacji MOKSiR. Szczegóły tutaj.

MALARSTWO MARTY SALI W GALERII NA PIĘTRZE
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy malarstwa Marty Sali "CHLOROFIL", które odbędzie się 6 lutego 2015 r. o godz. 18.00 w galerii Na Piętrze.

Koncert walentynkowy w Starej Kotłowni
15 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na koncert walentynkowy do Starej Kotłowni pt. "LOVE STORY". Wystąpią soliści z grupy wokalnej Impresja pod kierunkiem Ireny Paprockiej. Wstęp wolny.

Walentynkowa Noc Filmowa
14 lutego zapraszamy na Walentynkową Noc Filmową w kinie Sztuka. Proponujemy Państwu dwa filmy:  „Love, Rosie" oraz "Smak życia 3, czyli chińska układanka". Startujemy o godz. 21.30.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl