imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Fantastyczna Noc Filmowa w kinie Sztuka
12 września prawdziwa gratka dla miłośników kina akcji i science fiction. Podczas nocy filmowej w 3D pokażemy dwa filmy: "Ewolucja Planety Małp" oraz "Godzilla". Początek o godz. 20.00. Zapraszamy.

Koncert We Can Be Agry Too
19 września o godz. 20.00 zapraszamy na koncert w ramach Sceny Młodych. Tym razem w klubie Stara Kotłownia zagra zespół We Can Be Agry Too, czyli zwycięzca tegorocznej edycji KLANG. Bilety: 5 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR od 5 września).

Wystawa malarstwa Cypriana Noconia
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ma zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa Cypriana Noconia. 12 września, Galeria "Na Piętrze" MOKSiR , godz. 18.00.

CYWILIZACJA – plenerowe rzeźby Michała Batkiewicza na pasażu za MOKSiR-em
Gorąco zachęcamy do obejrzenia niezwykłej  wystawy , której  autorem jest wybitny rzeźbiarz Michał Batkiewicz. Pasaż za MOKSiR.

Björk: Biophilia Live - pokaz specjalny
18 października o godz. 19.00 zapraszamy do kina Sztuka na pokaz specjalny koncertu "Björk: Biophilia Live".


Bayer Full - koncert odwołany
Informujemy, że z przyczyn niezależnych od organizatora został odwołany koncert zespołu Bayer Full planowany na 4 października.


Informacja
Dotyczy: Modernizacja pomieszczeń Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi w budynku MOKSiR przy ul. Broniewskiego 4.

Sprinty rowerowe w Chrzanowie
W niedzielę 28 września w Chrzanowie odbyły się zawody z cyklu „Małopolskie Sprinty Rowerowe MTB 2014". Ich celem jest popularyzacja formuły cross-country, wyłonienie najlepszych kolarzy oraz promocja miast - organizatorów cyklu.

Spektakl Amazonia znów na deskach sceny MOKSiR
Teatr Imaginarium zaprasza na spektakl "Amazonia" Michała Walczaka w reżyserii Anety Leśniakiewicz. Miejsce: sala teatralna MOKSiR. Termin: 20 września godz. 18.00. WSTĘP BEZPŁATNY!

PODRÓŻE Z ANIOŁEM - wernisaż wystawy Eugeniusza Molskiego
"Podróże z Aniołem" taki tytuł nosi wystawa prac Eugeniusza Molskiego, którą można oglądać w Galerii "Na Styku" w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.  

Fantastyczny weekend w Chrzanowie
Lorda Wadera, Storma Troopera, Jawę i innych bohaterów Star Wars można było napotkać w centrum Chrzanowa. Wszystko za sprawą Chrzanowskich Dni Fantastyki organizowanych już po raz szósty przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.

Sztywny Pal Azji zagra swą kultową płytę

13 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy do sali teatralnej na koncert Sztywnego Pala Azji , który zagra piosenki z kultowej płyty z 1987 roku pod tytułem „Europa i Azja".  Wystąpią: Jarek Kisiński, Zbyszek Ciaputa, Leszek Nowak i Paweł Nazimek, czyli pierwszy skład zespołu. Po raz ostatni Szpal w takim składzie grał 25 lat temu!


Informacja
Informujemy, że 28 września (niedziela) w godz. 8.30 - 16.00 na terenie Rynku i przyległych ulic, odbędzie się impreza sportowa MAŁOPOLSKIE SPRINTY ROWEROWE MTB 2014. W związku z powyższym wystąpią utrudnienia w dojeździe do posesji.

Uwaga, biegacze! Zbliża się Chechło Run 2014
19 października dla wszystkich miłośników aktywności fizycznej szykuje się biegowa impreza - CHECHŁO RUN 2014. To wspólna inicjatywa mieszkańców powiatu chrzanowskiego, miłośników biegania i spędzania aktywnie wolnego czasu.

Rowerowy Ekorajd
Już 27 września zapraszamy na Rowerowy Ekorajd z Powiatem Chrzanowskim. Trasa obejmuje 30 km (Zielona Pętla Chrzanowa): Chrzanów-Trzebinia. Start: 10.00 (Plac Tysiąclecia).

Kirgizja - prelekcja Tomasza Cukiernika
Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie zaprasza na  prelekcje o Kirgizji:15 października, sala konferencyjna MOKSiR godz. 17.30. 


Mołdawia - prelekcja Krzysztofa Hudzika
Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie zaprasza 22 października, sala konferencyjna MOKSiR godz. 17.30

OLD LOVE spektakl teatralny

Zapraszamy serdecznie na spektakl "Old Love", który odbędzie się 10 listopada 2014 o godz. 18.00. Bilety w cenie: 70 zł (parter) oraz 55 zł. (balkon) do nabycia w Informacji MOKSiR. tel.: 32 6233086 wew. 53 lub na www.kupbilecik.pl


"Kochankowie nie z tej ziemi" - spektakl teatralny

Chrzanowski MOKSiR i Teatr Bagatela w Krakowie zapraszają 25 października o godz. 18.00 do sali teatralnej w Chrzanowie na spektakl "Kochankowie nie z tej ziemi". Cena biletu -  65 zł parter, 55 zł balkon. Bilety do nabycia w Informacji.


Informacja o bezpłatnych spotach wyborczych w CHTVL
W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi przedstawiamy zasady emisji bezpłatnych spotów wyborczych w Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej. Szczegóły w załączniku.

Sukces wokalistów "Impresji" w Krakowie
Kolejny sukces "Impresji" na Festiwalu Piosenki Lwowskiej w Krakowie. Członkowie grupy wokalnej działającej w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie przywieźli z konkursu nagrody.

Koncert piosenki anglojęzycznej
Zapraszamy serdecznie na koncert Krzysztofa Piegzika i jego gości. 19 października 2014, Klub Stara Kotłownia, godz. 17.00. Wstęp wolny!

Międzynarodowy Dzień Muzyki
1 października o godz. 18.00 zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na niezwykłe wydarzenie muzyczne - recital fortepianowy w wykonaniu Szymona Kowalskiego oraz koncert Big Bandu MOKSiR pod kierownictwem Jerzego Zieglera w ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki. Bilety w cenie 10 zł są już dostępne w Informacji.

Metallica znów w Chrzanowie!
3 października o 20.15 w kinie Sztuka pokażemy koncert "Metallica: Through the Never" w 3D. Bilety: 10 zł (do nabycia w kasie kina).2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl