imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


WAKACYJNE KINO PLENEROWE W KAŻDY PIĄTEK NA PLACU TYSIĄCLECIA! NIE PRZEGAPCIE!
Zapraszamy na Wakacyjne Kino Plenerowe w Chrzanowie.
Ostatni wakacyjny pokaz w piątek 29 sierpnia o godz. 20.00.
Zapraszamy na film "The Doors, historia nieopowiedziana (2009)"
-
1 godz. 30 min.

Spędź wakacje z kinem Sztuka
Kilka animacji oraz filmów familijnych przygotował Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie dla dzieci na tegoroczne wakacje. Kino Sztuka zaprasza.

Letni intensywny kurs tańca
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na letni intensywny kurs tańca w parach. Skierowany jest do osób w każdym wieku, początkujących i średniozaawansowanych, prezentuje wiele ciekawych technik tanecznych, niezwykle pomocnych w nauce tańca od podstaw - tango argentyńskie, tańce brazylijskie i ludowe tańce węgierskie.

188 numer Kroniki Chrzanowskiej już w sieci.
Zapraszamy do lektury 188 numeru Kroniki Chrzanowskiej.

Basen Kąty - zaprasza
Zapraszamy serdecznie  do korzystania z obiektu rekreacyjnego BASEN KĄTY. Organizowane są tu plenerowe imprezy rekreacyjno-sportowe i kulturalne m.in. wieloboje sprawnościowe dla dzieci i młodzieży, mecze piłki nożnej i piłki plażowej, zajęcia w ramach akcji "LATO Z MOKSiR", a także koncerty zespołów muzycznych.

Trwa „Rycerskie Lato” z MOKSiR

Warsztatami tańców dworskich i rycerskim turniejem sportowym o Złotą Podkowę rozpoczęły się tegoroczne wakacje z MOKSiR zorganizowane pod hasłem „Rycerskie Lato”."Żarty się skończyły"
28 września o godz. 16.00 i 19.00 w sali teatralnej wystąpi kabaret Paranienormalni. Artyści zaprezentują w Chrzanowie program "Żarty się skończyły". Bilety: 60 zł/50 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR).

Koncert muzyki brazylijskiej odwołany!
Z przyczyn niezależnych od organizatora zaplanowany na 26.07 koncert muzyki brazylijskiej na żywo został przeniesiony na inny termin. O nowej dacie poinformujemy na stronie internetowej oraz portalach społecznościowych.

Ogłoszenie o przetargu
Ogłaszamy przetarg na modernizację pomieszczeń Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi w budynku MOKSiR. Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub ofert upływa 31 lipca 2014 roku o godz. 10.00.

Dziecięcy ZŁAP SWAP w Starej Kotłowni!

W poniedziałek 15 września w godz. 18.00-20.00 zapraszamy na kolejny organizowany pod egidą MOKSiR-u ZŁAP SWAP. Tym razem wymieniamy się ubraniami dla dzieci. Spotykamy się w klubie Stara Kotłownia. WSTĘP BEZPŁATNY!


KWIATY POLSKIE - konkurs
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Chrzanowskie Stowarzyszenie Folklorystyczne ogłaszają konkurs na tradycyjne kwiaty bibułkowe. Na prace czekamy do 23 października. Szczegóły w regulaminie.

Ekstremalne wakacje z Fundacją Horyzont Zdarzeń!
Fundacja Horyzont Zdarzeń Akademia Aktywności i Rozwoju zaprasza do bezpłatnego udziału w EKSTREMALNYCH WAKACJACH w ramach projektu Azymut Aktywności! Rozgrywki terenowe, nauka sztuki władania mieczem, survival, ratownictwo i wiele innych pełnych adrenaliny wyzwań czeka na mieszkańców powiatu krakowskiego i chrzanowskiego w wieku 13-18 lat.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl