imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Chrzanić ciszę 4 w Starej Kotłowni
Fanów hip-hopu zapraszamy 14 czerwca na kolejny koncert w ramach "Chrzanić ciszę". Tym razem w chrzanowskim klubie Stara Kotłownia wystąpią Eripe & Quebonafide. Nie zabraknie też reprezentantów lokalnej sceny. Start o godzinie 20.00.

Dni Chrzanowa z Budką Suflera
Wypełniony po brzegi był Plac Tysiąclecia w niedzielę wieczorem. Gwiazda tegorocznych Dni Chrzanowa - Budka Suflera, zgromadziła rzesze fanów - tych starszych, jak i młodszych. Legendarny zespół, który zapowiedział w tym roku swe pożegnanie ze sceną, zebrał gorące oklaski chrzanowskiej publiczności.

Mocna męska grupa z Chrzanowa
Wokaliści grupy Impresja działającej w MOKSiR znów wyśpiewali sukces - dwa pierwsze i jedno trzecie miejsce w Finale Konkursu Piosenki Anglojęzycznej w Krakowie.

Stumetrowa flaga owinęła postument orła

Nietypowym happeningiem, bo wspólnym szyciem stumetrowej flagi, uczczono w Chrzanowie 4 czerwca, czyli 25–lecie wolnej Polski.


Turniej Tańca Towarzyskiego w Chrzanowie
Zapraszamy na IV Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego "o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa", który odbędzie się 7 czerwca w hali sportowej MOKSiR w Chrzanowie (ul. Kusocińskiego 2).

"Ruch najlepszym lekarstwem"
Uprzejmie informujemy, że kolejne spotkanie z dr Grzegorzem Mańko odbędzie się 24 czerwca o godzinie 17.00 w sali odczytowej MOKSiR.

USA w obiektywie - pokaz zdjęć z wyprawy Michała Szczęśniaka
Zapraszamy na pokaz zdjęć z wyprawy Michała Szczęśniaka po Stanach Zjednoczonych. 13 czerwca 2014 r., sala konferencyjna MOKSiR -  godz. 18.00. Wstęp wolny!


Nabór do Studia Baletowego
Zapraszamy chętne dzieci w wieku 8- 14 lat, obdarzone poczuciem rytmu, muzykalnością i dobrym stanem zdrowia do przeżycia niesamowitej przygody z baletem. Zapisy do studia baletowego 24.06.2014r.
godz. 16.00, sala 32 (I piętro). Informacje tel. 32 62 330 86

Koncert Lombardu na obchody 25-lecia wolnej Polski

Happening, finał konkursu dla młodzieży i dużo muzyki. Tak w skrócie Chrzanów obchodził jubileusz 25-lecia wolnej Polski. Wielkie świętowanie zakończył półtoragodzinny koncert zespołu Lombard.


Joga, zumba i zabawa z didżejem na otwarcie basenu!

28 czerwca 2014 r. zapraszamy na otwarcie sezonu letniego w ośrodku rekreacyjnym Kąty. W pierwszy weekend mamy dla Was promocję - darmowy wstęp dla wszystkich odwiedzających nasz ośrodek!

 


"Historie Chrzanowskich Mikołajów"- wyniki konkursu
Znamy laureatów Konkursu Literackiego pt. „Historie Chrzanowskich Mikołajów". Jury postanowiło przyznać następujące nagrody: I miejsce - Martyna Gawin z Chrzanowa, II miejsce - Karolina Hojowska z Alwerni, III miejsce - Maria Kasprzyk z Luszowic. Serdecznie gratulujemy! Zwycięskie prace w załącznikach.

NALEŻY WIERZYĆ W BAŚNIE - koncert
Zapraszamy na koncert najpiękniejszych piosenek z filmów Disney'a i nie tylko w wykonaniu grupy wokalnej IMPRESJA, działającej w naszym ośrodku. 20 czerwca, godz. 18.00 - sala teatralna MOKSiR. Wstęp wolny!

RYCERSKIE LATO Z MOKSIR
Zapraszamy do zapoznania się z letnią ofertą zajęć dla dzieci i młodzieży. Program jest bogaty w rycerskie atrakcje - turnieje, warsztaty i wycieczki. Plan na sierpień w załączniku. Uwaga! Sierpniowe zajęcia odbywają się w ośrodku Basen-Kąty!

Ogłoszenie
Przedstawiamy protokół z wyboru ofert na zabezpieczenie ratownicze na Ośrodku Rekreacyjnym Basen Kąty w Chrzanowie.

Ogłoszenie

Przedstawiamy protokół z otwarcia ofert na wynajem pomieszczeń na Ośrodku Rekreacyjnym Basen Kąty w Chrzanowie. Szczegóły w załączniku.
2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl