imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Święto teatru w Chrzanowie
Już po raz trzeci Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprosił widzów na „Noc Teatru”. to przegląd grup teatralnych z Polski i nie tylko. W tym roku po raz pierwszy w imprezie udział wzięli także goście z zagranicy, grupa Red the Nosepaper z Malmo.

Uwaga! Konkurs
Zapraszamy do udziału w konkursie wiedzy "Droga Polski do Wolności" przeznaczonym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów z Gminy Chrzanów (regulamin i karta zgłoszenia w załącznikach).

Kronika Chrzanowska - numer 187
Zapraszamy do lektury najnowszego numeru "Kroniki Chrzanowskiej". Kwartalnik już jest dostępny w sieci.

Ballet Magnificat z USA w Chrzanowie!
Po raz pierwszy w Europie grupy Alpha i Omega Ballet Magnificat ze Stanów Zjednoczonych wystąpią razem! W Chrzanowie wystawią spektakl "Deliver Us!" (Wybaw Nas!), który będzie teatralno-taneczną interpretacją biblijnej opowieści o Mojżeszu oraz wyjściu Izraelitów z Egiptu. 11 maja 2014, godz. 18.00, sala teatralna MOKSiR. Wstęp: 30 zł. Bilety ulgowe: 20 zł.

Transmisja opery z Nowego Jorku - ODWOŁANA Z PRZYCZYN TECHNICZYCH!
Planowana na dzień 26 KWIETNIA ( GODZ. 18.30) TRANSMISJA OPERY  "Cosi Fan Tutte (Tak czynią wszystkie)" - została odwołana z przyczyn technicznych. Zainteresowanych serdecznie przepraszamy.    

JAN PAWEŁ II W TWÓRCZOŚCI CZESŁAWA DŹWIGAJA
Serdecznie zapraszamy na wystawę słynnego cyklu rzeźb prof. Czesława Dźwigaja VIA SANCTA, który 27 kwietnia uświetnił chrzanowskie uroczystości kanonizacyjne Jana Pawła II i Jana XXIII na placu Tysiąclecia. Galeria "Na Styku", MOKSiR ul. Broniewskiego 4.  Wystawa czynna do 23 maja 2014 r.

Wybrali najpiękniejsze palmy wielkanocne

Kilkadziesiąt palm wielkanocnych można było zobaczyć na chrzanowskim rynku w Niedzielę Palmową. Od 11 lat Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie organizuje wtedy konkurs na najpiękniejszą palmę. W tym roku jurorzy mieli bardzo trudny wybór, bo zdecydowana większość palm wykonana była z naturalnych materiałów.


NIEBO NA PARĘ, ZIEMIA NA PYCH - wieczór poetycki Krzysztofa Ślusarczyka
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie Grupa Twórcza “Cumulus” oraz autor zapraszają na wieczór poetycki połączony z promocją tomu wierszy “NIEBO NA PARĘ, ZIEMIA NA PYCH” - 25 kwietnia 2014, godz. 18.00, Klub “Stara Kotłownia” MOKSiR, ul. Broniewskiego 4

KLIMAKTERIUM 2 - premiera spektaklu
Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" 27 maja godz. 17.00, sala teatralna MOKSiR, ul. Broniewskiego 4. Bilety - 65 zł

Program imprez i uroczystości organizowanych w gminie Chrzanów z okazji świąt majowych
Zapraszamy do zapoznania się z programem imprez i uroczystości organizowanych w gminie Chrzanów z okazji świąt 1,2 i 3 maja. Szczegóły w załączniku.

Transmisja Mszy Świętej kanonizacyjnej z Watykanu na telebimie w Chrzanowie
Na Placu Tysiąclecia odbędzie się transmisja z kanonizacji bł. Jana Pawła II i Jana XXIII. Bezpośrednio po zakończeniu transmisji  z Watykanu odprawiona zostanie przez chrzanowskich księży uroczysta Msza Święta. Uroczystość rozpocznie się o godz. 10.00 i potrwa do godz. 12:00. Zapraszamy 27 kwietnia 2014 na Plac Tysiąclecia w Chrzanowie.

DLA CIEBIE MAMO
Serdecznie zapraszamy na program artystyczny z okazji Dnia Matki.
25 maja - sala teatralna MOKSiR, ul. Broniewskiego 4, godz. 15.00


Transmisja z kanonizacji i msza święta na placu Tysiąclecia
Około 600 osób obejrzało na placu Tysiąclecia ponad godzinną transmisję z kanonizacji bł. Jana Pawła II i Jana XXIII, a potem uczestniczyło w uroczystej mszy świętej odprawionej przez chrzanowskich księży.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl