imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Transmisja baletu "Marco Spada" w Chrzanowie!
30 marca o godz. 17.00 zapraszamy do kina Sztuka na transmisję baletu "Marco Spada" na żywo z moskiewskiego Teatru Bolszoj. Spektakl potrwa około 170 minut.

Ogłoszenie
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie w związku z organizacją imprezy masowej "DNI CHRZANOWA" zaprasza do złożenia oferty cenowej na wyłączną spośród producentów i dystrybutorów piwa sprzedaż produktów wybranego browaru wraz z obsługą gastronomiczną.

8 marca babski wieczór w Sztuce
Świętuj Dzień Kobiet na filmowo! Spędź sobotni wieczór bawiąc się na komedii "Facet (nie)potrzebny od zaraz". Seans 8 marca o godz. 20.15. Kino Sztuka zaprasza (nie tylko Panie). Rezerwacja i sprzedaż biletów w kasie kina oraz Informacji MOKSiR.

Jubileuszowe spotkania z poezją
Już po raz piętnasty młodzi poeci walczyli o uznanie w konkursie „Bez granic” organizowanym przez nasz ośrodek. W tym roku napłynęło na niego ponad tysiąc wierszy z całej Polski i z zagranicy. Główne nagrody pojechały do Warszawy i Leżajska, ale chrzanowian także zauważono. Uroczysta gala konkursowa odbyła się 8 marca w klubie Stara Kotłownia.

Objazdowe akwarium z rekinami w Chrzanowie!

Od 17 do 19 marca w godz. 10.00-18.00 na parkingu przed ośrodkiem kultury w Chrzanowie czynna będzie wystawa akcji „Żywe Rekiny - SOS Sea". Moblne akwarium z 15 tysiącami litrów morskiej wody i z żywymi rekinami oraz laboratorium stanie na specjalnej naczepie. Arena Agency - organizator wystawy, zaprasza chrzanowian do jej odwiedzenia. Ceny biletów: 12 zł i 8 zł (ulgowe).


Retransmisja baletu w Chrzanowie
13 kwietnia o godz. 15.00 zapraszamy do kina Sztuka na retransmisję baletu "Don Kichot" w wykonaniu moskiewskiego Teatru Bolszoj.

Wystawa malarstwa Wiesława Obroka
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ma zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy WIESŁAWA OBROKA. 21 marca 2014 r. o godz. 18.00. Galeria „Na Piętrze” MOKSiR Chrzanów, ul. Broniewskiego 4

Bedu i Tajna Lista w Starej Kotłowni
11 kwietnia o godz. 20.00 w klubie Stara Kotłownia zagrają rockowe kapele: Bedu (Częstochowa) oraz chrzanowski skład Tajna Lista. Bilety: 10 zł (przedsprzedaż od 25 marca w  Informacji MOKSiR).

ZAPRASZAMY NA NIEDZIELĘ PALMOWĄ
13 kwietnia o godz. 12.50 na rynku w Chrzanowie odbędzie się konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Ogłoszenie
Wybrano ofertę na dzierżawę terenu pod urządzenia wesołego miasteczka podczas Dni Chrzanowa 2014 oraz ofertę na sprzedaż piwa wraz z obsługą gastronomiczną. Szczegóły w załącznikach.

Plener malarski
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza twórców - malarzy profesjonalnych oraz absolwentów szkół artystycznych do udziału w plenerze malarskim pt. "Chrzanowskie Impresje XIII", który odbędzie się w dniach 3-4 maja 2014 r.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl