imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Zwycięzca KLANGU 2013 zagra w marcu
15 marca o godz. 20.00 w klubie Stara Kotłownia wystąpi zespół Straight Jack Cat. Bilety: 10 zł (przedsprzedaż od 10 lutego w  Informacji MOKSiR).

Nowy numer w sieci
Najnowszy numer "Kroniki Chrzanowskiej" dostępny w sieci. Zapraszamy do lektury!

Walentynki z Impresją i Cumulusem
Na koncert poetycko-muzyczny zapraszamy 16 lutego o godz. 17.00 do klubu Stara Kotłownia. Wejściówki do odebrania w Informacji MOKSiR.

Ferie na półmetku
W MOKSiR  dzieci uczciły to wykonaniem podkoszulków własnego projektu. Chętnych i inwencji nie brakowało. Powstały piękne prace i co najważniejsze – autorskie!

Koncert muzyki gospel - wystapi zespół TGD
Koncert odbędzie się w sali teatralnej MOKSiR. 23 marca. Początek o godz. 18.00.

Zawody modeli szybowców halowych
Zapraszamy na XIV Zawody Modeli Szybowców Halowych o Puchar Burmistrza Chrzanowa. Hala widowiskowo - sportowa w Chrzanowie. 15  lutego, godz. 9.30.

MÓJ POLIPTYK SZTUKI - wieczór poetycki z Czesławem Dźwigajem
Na wieczór poetycki z Czesławem Dźwigajem, znakomitym rzeźbiarzem, poetą , profesorem ASP w Krakowie, zapraszamy 21 lutego 2014 r. o godz. 18.00 do Klubu Stara Kotłownia. Wstęp wolny!

Poetycki konkurs BEZ GRANIC - gala rozdania nagród
Zapraszamy młodych poetów, sympatyków Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego dla Dzieci i Młodzieży BEZ GRANIC, na uroczystość rozdania laurów poetyckich, która odbędzie się 8 marca w godzinach od 11.00 do 14.00 w klubie „Stara kotłownia", MOKSiR w Chrzanowie, ul. Broniewskiego 4.

Noc Filmowa w kinie Sztuka
Spędź tę noc z nami. 1 marca zapraszamy do kina Sztuka na Noc Filmową. Pokażemy dwa filmy nominowane do Oscara: "Wilk z Wall Street" oraz "Zniewolony. 12 lat niewoli". Startujemy o godz. 22.10.

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia na świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów MOKSiR w Chrzanowie. Pełna treść w załączniku.

Koncert walentynkowy w Starej Kotłowni
Z okazji Walentynek poeci z CUMULUSA umówili się na artystyczne randez vous z wokalistami z IMPRESJI. Tego wieczoru w Starej Kotłowni, od muzyki i wierszy o miłości, zrobiło się gorąco.

KLANG 2014 ze Słoneczną Falą Muzyki [aktualizacja]
Już po raz kolejny MOKSiR, CHTVL i Stowarzyszenie Przyjaźni Miastu organizują przegląd kapel KLANG w ramach Słonecznej Fali Muzyki. Regulamin i formularz zgłoszenia w załącznikach. Na zgłoszenia czekamy do 30 kwietnia 2014. Termin imprezy: 10 maja 2014 r.

Vixen rozpalił publiczność w Chrzanowie

Po raz trzeci fani hip-hopu z Chrzanowa i okolic mieli swoje święto. 22 lutego w klubie Stara Kotłownia zagościł Vixen, a wraz z nim Beka Squad i liczna reprezentacja Jaworzna: Najdzel, obchodzący tego dnia swoje urodziny Vetos oraz  Szyduo.


Audycja umuzykalniająca dla dzieci
Na audycję umuzykalniającą dla dzieci zapraszamy 27 lutego, sala teatralna- godz. 10.45. Tematem spotkania będą tańce za naszą południową granicą: Czech, Węgier i krajów bałkańskich. Bilety 5 zł. Szczegóły tel. 32 62 330 86 wew.36 lub 53.

Prawda (Florian Zeller) - przedstawienie teatralne Teatru Bagatela
Na przedstawienie teatralne pt. PRAWDA w wykonaniu aktorów Teatru Bagatela zapraszamy 5 kwietnia 2014  - sala teatralna MOKSiR godz.  15.45 oraz 18.00. Bilety w cenie 65 zł (parter), 55 zł (balkon) do nabycia w informacji MOKSiR, Tel. 32 62 330 86 wew.53. Serdecznie zapraszamy.

SPACER PO CHRZANOWIE - wystawa fotografii
Na wystawę fotografii Remigiusza Miklaszewskiego pt. SPACER PO CHRZANOWIE zapraszamy do Galerii "Na Styku". Wernisaż wystawy odbył się 7 marca 2014r.

Kurs tańca towarzyskiego
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza na kurs tańca towarzyskiego. W programie 5 spotkań - 1,5 godzinnych. Cena 100 zł od osoby. Planowany termin rozpoczęcia kursu: marzec 2014.Zapisy i informacje tel. 32 62 330 86 wew. 53 lub 36.

Ogłoszenie
Ogłoszenie w formie wyboru ofert na dzierżawę terenu pod urządzenia wesołego miasteczka podczas Dni Chrzanowa 2014. Pełna treść w załącznikach.

MÓJ POLIPTYK SZTUKI - spotkanie poetyckie z Czesławem Dźwigajem

Klub Stara Kotłownia, późnym wieczorem 21 lutego, wypełnił się sympatykami twórczości  prof. Czesława Dźwigaja. Ten znakomity i wybitny artysta   rzeźbiarz,  tym razem dał się poznać jako niezwykle uzdolniony poeta.


O HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA - konkurs poetycki
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Grupa Twórcza „Cumulus" zapraszają do udziału w XXVIII OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE POETYCKIM „O HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA" Termin nadsyłania prac mija 31 marca 2014 r.

Dzień pamięci i modlitwy za ofiary kijowskiego Majdanu
Burmistrz Miasta Chrzanowa, Muzeum w Chrzanowie, Parafia św. Mikołaja w Chrzanowie w ramach akcji Komitetu Obywatelskiego Solidarności z Ukrainą zapraszają na Dzień pamięci i modlitwy za ofiary kijowskiego Majdanu. 3 marca, godz. 16.30 - Cmentarz Parafialny pod krzyżem od ul. Balińskiej.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl