imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


BEZ GRANIC - konkurs poetycki
Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XVI już Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "BEZ GRANIC". Termin nadsyłania prac mija 16 stycznia 2015 r.

Finał Mikołajkowego Konkursu Piosenki
7 grudnia o godz. 15.00 zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na finał Mikołajkowego Konkursu Piosenki. W załączniku - wyniki eliminacji, które odbyły się w sobotę 29 listopada w Starej Kotłowni.

WIECZÓR POETYCKI ANTONIEGO DOBROWOLSKIEGO
21 listopada br. w Starej Kotłowni MOKSiR odbył się wieczór poetycki Antoniego Dobrowolskiego – autora zbiorów wierszy „Stało się to przypadkiem” i „Liryki nieujarzmione” oraz współautora kilkudziesięciu antologii wydanych w oficynach całego kraju.

RZEŹBIARSKO-FOTO-KORELACJE W GALERII NA STYKU
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy fotografii Agaty Koszczan i ceramiki Bogdana Czesaka. 12 grudnia, Galeria "Na Styku" ul. Broniewskiego 4, godz. 18.00.

SZLAKAMI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - wernisaż wystawy
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy rzeźby ceramicznej autorstwa członków stowarzyszenia CERAMIKA BEZ GRANIC. 6 grudnia, Galeria “Na Styku”, ul.Broniewskiego  godz. 16.30.

CHRZANOWSKIE MIKOŁAJE - konkurs i wystawa
Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej pt. "CHRZANOWSKIE MIKOŁAJE". Sala “Sokół”, ul.Sokoła 24 w Chrzanowie. W załączniku nazwiska osób nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie na najładniejszą rzeźbę św. Mikołaja. Wręczenie nagród odbyło się 6 grudnia.

BUDOWA PIECA WĘGIERSKIEGO
Serdecznie zapraszamy do współuczestnictwa w budowie pieca węgierskiego przed budynkiem MOKSiR, w którym wypalimy dużą rzeźbę świętego Mikołaja.6 grudnia - zaczynamy o godz. 10.00.

Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy zainaugurowany
6 grudnia, w dniu patrona miasta, czyli świętego Mikołaja, rozpoczął się  Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. Jarmark potrwa miesiąc i zakończy się w święto Trzech Króli. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z inauguracji.

KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO
Serdecznie zapraszamy na kurs tańca towarzyskiego. Początek kursu - styczeń 2015 r.

Spektakl POD NIEMIECKIMI ŁÓŻKAMI
14 lutego 2015 r., o godz. 17.00 zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na spektakl "Pod niemieckimi łóżkami". Bilety są dostępne w Informacji MOKSiR oraz na stronie kulturairozrywka.pl. Ceny: 60 zł parter i 50 zł balkon.HERODY
Na Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych zapraszamy 6 stycznia 2015.Ideą Przeglądu jest podtrzymywanie tradycyjnej formy kolędowania na własnej wsi i okolicy w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.Sala teatralna MOKSiR, godz. 13.30, wstęp wolny.

HISTORIE CHRZANOWSKICH MIKOŁAJÓW
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ogłasza Konkurs Literacki pt. „Historie Chrzanowskich Mikołajów”. Termin nadsyłania prac mija z dniem 28 lutego 2015 – NIE decyduje data stempla pocztowego.Regulamin  w załączniku.

WIGILIA NA CHRZANOWSKIM RYNKU
Serdecznie zapraszamy na wspólną Wigilię. 20 grudnia - Chrzanowski Rynek, godz. 11.30.

Porwali chrzanowską publikę
Zespół Sztywny Pal Azji zagrał 13 grudnia w sali teatralnej wyjątkowy koncert. Podczas występu artyści z oryginalnego składu zaprezentowali album "Europa i Azja". Nie zabrakło też szlagierów z innych płyt. Gościnnie zaprezentowały się także formacje: Czary Mary Koszmary i Ćmy oraz Woyzeck.

Wspólnie kolędowali na rynku
Ponad dwa tysiące porcji potraw wigilijnych rozdali 20 grudnia chrzanowscy restauratorzy podczas wigilii na rynku. Takie spotkania stały się już tradycją. Od wielu lat organizuje je MOKSiR, w tym roku przy współpracy Lokalnej Grupy Działania.  

Ostatnia część trylogii Jacksona w Chrzanowie
Od 26 grudnia można oglądać premierowo w chrzanowskim kinie Sztuka film "Hobbit: Bitwa Pięciu Armii". 3 odsłona trylogii będzie wyświetlana w 3 wersjach: 2D z napisami, 3D z napisami oraz 3D z dubbingiem.

Szalone nożyczki
Na niezwykłą komedię kryminalną z niespodzianką, rozgrywająca się w wyjątkowym krakowskim salonie fryzjerskim zapraszamy 7 marca 2015r. , sala teatralna MOKSiR - godz. 18.00. Bilety: 65 zł - parter, 55 zł - balkon.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl