imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Kurs podstawowy plecionkarski (wiklina)
25 października o godz. 9.00 rozpoczynamy kurs plecionkarski, obejmujący 4 pięciogodzinne warsztaty, na których będzie można nauczyć się jak wykonać z wikliny tacki, koszyki czy ozdoby świąteczne. Zapisy w Informacji MOKSiR. Brak wolnych miejsc.

Tydzień z klasyką amerykańskiego kina

Zapraszamy na Tydzień z klasyką amerykańskiego kina. Podczas niego pokażemy filmy Warner Bros., czyli najsłynniejszej wytwórni filmowej Hollywood, która w ubiegłym roku obchodziła 90 rocznicę istnienia. Od 11 do 16 października w kinie Sztuka.


Dolina Biebrzy na Podlasiu - ostatnie dzikie mokradła europy
Polskie Towarzystwo Tatrzańskie w Chrzanowie oraz MOKSiR zapraszają na spotkanie z SEBASTIANEM BIELAKIEM, który przedstawi w systemie multimedialnym prelekcję pt."DOLINA BIEBRZY NA PODLASIU - OSTATNIE DZIKIE MOKRADŁA EUROPY", 1 października 2014r., sala odczytowa MOKSiR, godz.17.30 WSTĘP WOLNY, (szczegóły w załączniku)

Młody PSZ w Chrzanowie - koncert odwołany
Z przyczyn niezależnych od organizatora (choroba artysty) koncert nie odbędzie się.

Halloween z kinem Sztuka
Jak co roku i tym razem zapraszamy na filmową noc grozy. Miłośnicy horroru 31 października będą mogli obejrzeć w kinie Sztuka dwa dzieła: "Zbaw nas ode złego" oraz prawdziwy klasyk "Egzorcystę". Dodatkowo tego dnia można zobaczyć premierowo horror "Rogi".

"Ławeczka" Gelmana - spektakl Teatru Bagatela w MOKSiR
Na przedstawienie serdecznie zapraszamy 5 grudnia o godz. 18.00 - sala teatralna MOKSiR. Bilety: 50 zł parter, 35 balkon.

WIELKIE OSOBOWOŚCI - ZWYKLI LUDZIE
Na audycję umuzykalniającą dla dzieci i młodzieży zapraszamy 9 października o godz. 10.30. Miejsce: sala konferencyjna MOKSiR. Tym razem mowa będzie o Odzie do radości - w 10 rocznicę wstąpienia Polski do UE - skrzypce, wiolonczela, fortepian, sopran.

Wystawa rysunku,obrazów i rzeźby Anny Pazdalskiej
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ma zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy Anny Pazdalskiej.
17 października, godz. 17.00.
- Galeria "Na Styku", ul. Broniewskiego 4.

Warsztaty filmowo-fotograficzne [aktualizacja]
Poznaj podstawy dobrego fotografowania i filmowania! Rób lepsze zdjęcia i filmy. Nieważne czym - ważne co! Zapraszamy na warsztaty filmowo-fotograficzne. Zapisy w Informacji MOKSiR. Rozpoczęcie zajęć w listopadzie. Liczba miejsc ograniczona! Cena warsztatów (dwa spotkania w miesiącu) - 15 zł.

Andrzejki w Starej Kotłowni

Spędź andrzejki z nami! 29 listopada zapraszamy na koncert do Starej Kotłowni. W klubie zagrają Bas Tajpan & Bob One. Otwarcie klubu o godz. 19.00.


KABARET HRABI
Na występ kabaretu zapraszamy 15 grudnia o godz. 19.00. Bilety 50 zł do nabycia Informacji MOKSiR, tel. 32 623 30 86 w. 53.

Spotkanie poetycko-muzyczne
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, grupa twórcza CUMULUS zapraszają na spotkanie spotkanie poetycko-muzyczne pt. "Ważne jest tylko to, aby zawierzyć MIŁOŚCI". 17 października 2014r., Klub Stara Kotłownia, godz. 18.00

Chrzanowskie Spotkania Folklorystyczne BOSA NÓŻKA
Na przegląd, którego celem jest rozbudzenie zainteresowania folklorem zapraszamy serdecznie 20 listopada 2014r.. sala teatralna MOKSiR - godz. 10.00.

Björk: Biophilia Live - pokaz specjalny
18 października o godz. 19.00 zapraszamy do kina Sztuka na pokaz specjalny koncertu "Björk: Biophilia Live".

Wystawa rysunku, obrazów i rzeźby Anny Pazdalskiej
Zapraszamy serdecznie na wystawę  Anny Pazdalskiej. Wernisaż wystawy odbył się 17 października 2014 r. w galerii Na Styku.

Eliminacje do konkursu piosenki
Miejski Ośrodek Kultury w Chrzanowe zaprasza na eliminacje do konkursu piosenki 29.11.2014 godz. 10.00 Klub Stara Kotłownia. Zgłoszenie do eliminacji: MOKSiR Informacja. Tel.326233086 wew.36 lub 53 - do dnia 28.11.2014

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
23 listopada o godz. 11.00, 12.00, 13.00 zapraszamy najmłodszych widzów do sali teatralnej MOKSiR na spektakl lalkowy pt. MIŚ ŚWIATA w wykonaniu aktorów Teatru Imaginarium. Bilety w cenie 5 zł dostępne w Informacji MOKSiR. Liczba miejsc ograniczona!

Wernisaż wystawy, pograjka i potańcówka
6 listopada o godz. 16.00 zapraszamy na wernisaż wystawy "Tradycyjne kwiaty bibułkowe" w sali balowej Sokół. W programie m.in. pograjka i potańcówka z kapela ludową Trzcinicoki z Trzcinicy. Miejsce: sala balowa w obiekcie "Sokół".

Brand Cameralis zwycięzcą jubileuszowego Wielopokoleniowego Przeglądu Zespołów Chóralnych

Siedem chórów walczyło o Grand Prix jubileuszowej dziesiątej edycji Wielopokoleniowego Przeglądu Zespołów Chóralnych w Chrzanowie. Jury najbardziej urzekło wykonanie, a przede wszystkim zgranie wokalne śpiewaków z zespołu "BRAND CAMERALIS", który na przegląd przyjechał z Jaworzna.


WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI - wyniki konkursu
Wyniki konkursu plastycznego pt. WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Szczegóły w załączniku.

Konkurs na rzeźbę przestrzenną CHRZANOWSKIE MIKOŁAJE
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Lokalna Grupa Działania - Partnerstwo na Jurze zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na rzeźbę postaci św. Mikołaja. Szczegóły w regulaminie.

SYLWESTROWY ORIENT EXPRESS. Transmisja koncertu na telebimie!

Muzyczna podróż z tenorami kwartetu Bel'Canto oraz Orkiestrą Filharmonii Lwowskiej pod dyrekcją dr Wojciecha Mrozka. Koncert 31 grudnia 2014r., sala teatralna MOKSiR, godz. 20.30. Kolacja sylwestrowa - godz. 19.00. UWAGA! Koncert będzie też transmitowany na telebimie na placu Tysiąclecia! O północy zapraszamy na pokaz sztucznych ogni.
2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl