imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Z MOKSiR-em powitali Nowy Rok
W muzyczną podróż po najpiękniejszych ariach operetkowych i przebojach musicalowych wybrali się goście Gali Sylwestrowej organizowanej w sali teatralnej MOKSiR. Zagrała dla nich Orkiestra Kameralna Filharmonii w Ivano-Frankivsku - Quatro Corde.
 

Spektakl "Carmen. Bella Donna" na Walentynki!
Chrzanowski MOKSiR i Teatr Bagatela w Krakowie zapraszają 14 lutego o godz. 19.00 do sali teatralnej w Chrzanowie na spektakl "Carmen. Bella Donna". Cena biletu -  65 zł parter, 55 zł balkon. Bilety do nabycia w Informacji

Przeszedł Orszak Trzech Króli
Ponad dwa tysiące osób wzięło udział w Orszaku Trzech Króli zorganizowanym w centrum Chrzanowa. Z Placu Tysiąclecia uczestnicy przeszli na pasaż za MOKSiR, a potem na rynek do symbolicznego Betlejem. Orszak kończył trwający miesiąc Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy. 

Koncert noworoczny ANIELSKIE KOLĘDOWANIE
19 stycznia o godz. 17.00 zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na noworoczny koncert "Anielskie kolędowanie". Wstęp wolny.

"Herody" kolędowały w MOKSiR

10 grup kolędniczych z Małopolski występowało w ramach Małopolskiego Przeglądu Grup Kolędniczych „Herody” w sali teatralnej MOKSiR. Impreza odbyła się już po raz szesnasty, a najlepsi będą reprezentowali ten region podczas  XVII Ogólnopolskich Spotkań  Dziecięcych i Młodzieżowych Grup Kolędniczych „Pastuszkowe kolędowanie w Podegrodziu” oraz na 42 „Góralskim Karnawale” w Bukowinie Tatrzańskiej.


Ogłoszenie
Ogłoszenie dotyczące świadczenia usług dystrybucji energii energetycznej na rzecz MOKSiR Chrzanów. Treść w załączniku.

Kronika Chrzanowska - numer 185
Najnowszy numer "Kroniki Chrzanowskiej" dostępny do czytania w sieci.

Royal Russian Ballet w Chrzanowie! Zapraszamy na JEZIORO ŁABĘDZIE!
Dla wielbicieli baletu  szykuje się nie lada gratka! Otóż wkrótce do Chrzanowa przyjedzie Royal Russian Ballet, który w marcu wystąpi w kilkunastu polskich miastach Polski. 13 marca o godz. 19.00 w wykonaniu tych artystów zobaczymy "Jezioro łabędzie". Bilety są już do nabycia w Informacji MOKSiR -  100 zł parter, 80 zł balkon.

KOCHANIE NA KREDYT. Spektakl już w marcu
1 marca o godz. 17.00 zapraszamy na najnowszy spektakl autora komedii "Single i remiksy". Tym razem na deskach sceny teatralnej  zobaczymy "Kochanie na kredyt". Cena biletów - 70 zł (parter), 60 zł (balkon).

Chrzanowski finał WOŚP

Koncerty, licytacje, pokazy ratownictwa czy strefa dzieci to tylko niektóre z atrakcji chrzanowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym atrakcjom towarzyszyło oczywiście zbieranie datków na rzecz orkiestry. Od niedzielnego poranka na ulicach Chrzanowa i w sołectwach pieniądze do orkiestrowych puszek zbierało 80 wolontariuszy. Godzinę przed zakończeniem zbiórki na koncie orkiestry było ponad 13 tysięcy złotych, a liczenie i zbieranie datków wciąż trwało.


Ferie z kinem Sztuka
Spędź z nami ferie. W kinie Sztuka czekają na Ciebie: Rysiek Lwie Serce, Skubani oraz Robaczki z Zaginionej Doliny. Możesz też spotkać Czerwonego Kapturka i Królewnę Śnieżkę...

Spektakl "Harold i Matylda" odwołany
Z przykrością informujemy, że spektakl  z 6 marca "Harold i Matylda" został odwołany. Zwrot biletów - Informacja MOKSiR.

Czy jest na sali lekarz? Spektakl ODWOŁANY
Z przykrością informujemy, że spektakl  z 2 lutego o godz. 15.00  "Czy jest na sali lekarz?"został odwołany. Zwrot biletów - Informacja MOKSiR.

Krzyże i kapliczki w galerii "Na Piętrze"

Kilkadziesiąt kapliczek i krzyży z gminy Czernichów można zobaczyć na wystawie obrazów w galerii „Na piętrze”. Tą kolekcje stworzyła jedna z mieszkanek tej gminy Agata Macuga. 


Karnawałowy zawrót głowy - ferie zimowe z MOKSiR
Od 1 lutego zapraszamy dzieci na KARNAWAŁOWY ZAWRÓT GŁOWY - zajęcia artystyczne i sportowe w ramach ferii zimowych. Szczegółowy program w załączniku.

Rekordowa Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna
To były trzy dni wypełnione śpiewem i tańcem. Lokomotywa Artystyczna zawitała do Chrzanowa już po raz dziewiąty.

Raper Vixen w Starej Kotłowni
22 lutego o godz. 20.00 zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na kolejny koncert hip-hopowy. Tym razem wystąpi raper Vixen oraz zaproszeni goście. Bilety 15 zł (Informacja MOKSiR) lub 20 zł (w dniu wydarzenia).

Kolędowali z Big Bandem
Najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki zimowe zachwyciły chrzanowską publiczność podczas noworocznego koncertu "Anielskie Kolędowanie.

Ferie na sportowo
Zapraszamy dzieci i młodzież na bezpłatne FERIE NA SPORTOWO.
Szczegóły w załączniku.

Spotkanie autorskie Bogusława Zakordoniec
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Bogusławem Zakordońcem połączone z promocją tomików "OGRÓD KOBIET" i "PAJĘCZYNA SNÓW". Oprawa muzyczna - Wioletta Cholewa. 24 stycznia, godz. 18.00. Klub Stara Kotłownia, ul. Broniewskiego 4

Muzyka rock i ska rządziły w Starej Kotłowni

To był już trzeci koncert zespołu Skangur w Chrzanowie na przestrzeni ostatnich dwóch lat. Można śmiało powiedzieć, że artyści tej krzeszowickiej formacji pokochali nasze miasto, co zresztą dało się odczuć podczas ich występu.


III Noc Teatru w Chrzanowie!
29 marca o godz. 19.00 w sali teatralnej MOKSiR rozpocznie się III Noc Teatru. Będzie można zobaczyć pięć przedstawień grup teatralnych z Polski i - po raz pierwszy - także z zagranicy. Bilety w cenie 25 zł do nabycia w Informacji.

Gałczyński na Międzynarodowy Dzień Poezji
21 marca o godz. 18.00 zapraszamy do sali teatralnej MOKSiR na koncert poetycki "Szafirowa romanca" poświęcony pamięci Konstantego I. Gałczyńskiego. Spektakle dla szkół odbędą się w godzinach 10.00 i 12.00. Bilety w cenie 5 zł.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl