imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


"Noc Filmowa Grozy" 14 września!
Miłośników horrorów i nie tylko zapraszamy w sobotę 14 września o godz. 22.10 na Noc Filmową Grozy. W kinie Sztuka pokażemy filmy: "Kolekcjoner"[horror] oraz "Wiecznie żywy"[horror/komedia/romans]. Bilety na dwa filmy w cenie 13 zł (w przedsprzedaży) oraz 20 zł (w dniu projekcji) do nabycia w kasie kina.

Wysokie loty chrzanowskich modelarzy
Sierpień był bardzo łaskawy dla chrzanowskich lotników-modelarzy. Najpierw Mariusz Gąsiorowski reprezentował nasz kraj na Mistrzostwach Świata we Francji, potem Jerzy Włodarczyk wywalczył I miejsce w Pucharze Świata, a nieco później cała drużyna zdobyła Mistrzostwo Polski w Stalowej Woli.

181 numer Kroniki Chrzanowskiej już w sieci.
Zapraszamy do lektury 181 numeru Kroniki Chrzanowskiej.

MALARSTWO KINGI CHROMY W GALERII NA STYKU
Zapraszamy Państwa na wystawę malarstwa i ceramiki Kingi Chromy, córki wybitnego rzeźbiarza prof. Bronisława Chromego - galeria „Na Styku", Wystawa czynna do końca października.

Chrzanić ciszę, czyli TeWu w Starej Kotłowni
Hasłem pierwszego hip-hopowego koncertu w Starej Kotłowni było „Chrzanić ciszę" i faktycznie o ciszy nie mogło być mowy. Tuż po godzinie dwudziestej 30 sierpnia na scenie zameldowała się Panda Skład w składzie z Sinym, Exifem i Papikiem. Po nich swoje kawałki zaprezentował siedemnastoletni raper i producent z Chrzanowa - Alias.

Scena Młodych w ostatnią sobotę września
28 września o godz. 19.00 kolejny koncert Sceny Młodych. Tym razem w Starej Kotłowni zagrają: Sad Wednesday oraz SelfHated Machine. Bilety: 7 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR lub w klubie tuż przed samym koncertem).

Wieczór filmowo-muzyczny o liderze The Clash
18 października o godz. 20.15 w kinie Sztuka wieczór filmowo-muzyczny. Tym razem zaprezentujemy dokument "Joe Strummer: niepisana przyszłość". Bilety: 10 zł ( do nabycia od 20 września w kasie kina).

Ogłoszenie w sprawie wyboru oferty
Informujemy, że w postępowaniu prowadzonym w trybie zapytania o cenę dokonano wyboru najkorzystniejszej oferty na zakup sprzętu nagłaśniającego dla MOKSiR. Szczegóły w załączniku.

Recital Katarzyny Tyborowskiej
W ramach Międzynarodowego Dnia Muzyki, 1 października 2013 o godz. 19.00 w Klubie Stara Kotłownia, odbędzie się recital Katarzyny Tyborowskiej. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty emisji i higieny głosu
Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie organizuje w dniach 25 - 27 października, WARSZTATY EMISJI I HIGIENY GŁOSU, adresowane przede wszystkim do nauczycieli jak również przedstawicieli innych zawodów związanych z częstą pracą głosem i wystąpieniami publicznymi: dziennikarzy, wykładowców, przedsiębiorców, managerów, samorządowców.

Dub Mystic w październiku
Dubowe sesje w Starej Kotłowni stały się już u nas tradycją. 25 października w godz. 18.00-23.00 kolejny raz będziemy się rozgrzewać przy jamajskich brzmieniach sound systemu Mystical BattaLion. Dubowe pulsacje basu nie pozwolą nikomu ustać w miejscu. Bilety: 5 zł (do nabycia w Informacji MOKSiR lub w dniu imprezy w klubie). Zapraszamy!

„Pigmalion fantastyki” - rozstrzygnięcie

Przedstawiamy państwu listę laureatów Ogólnopolskiego Konkursu  Literackiego Na Opowiadanie Fantastyczne „pigmalion fantastyki”.


Kolejny sukces młodych artystów z Impresji
Na VII Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Lwowskiej i „Bałaku” Lwowskiego wokaliści z MOKSiR-owskiego zespołu  IMPRESJA  odnieśli  ogromny sukces – zdobywając kilka głównych nagród.

Zapraszamy do udziału w konkursie recytatorskim MYŚLĘ, ŻE PO TO SĄ WIERSZE...
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ogłasza wyjątkowy konkurs recytatorski poświęcony twórczości Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 1 listopada 2013. Szczegóły w załączniku.

FINAŁ BOSEJ NÓŻKI
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Chrzanowskie Stowarzyszenie Folklorystyczne zapraszają najmłodszych na prezentacje finałowe Chrzanowskich Spotkaniach Folklorystycznych „BOSA NÓŻKA”  21 listopada o godzinie 10.00 do sali teatralnej MOKSiR. Wstęp wolny.

Warsztaty kulinarne - PRZEZ ŻOŁĄDEK DO ZDROWIA
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz portal Kobiecym Okiem zapraszają 12 października do Klubu Stara Kotłownia na warsztaty kulinarne dotyczące zdrowego żywienia.

Stare Obrazki Izabeli Kozik - wystawa
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ma zaszczyt zaprosić na otwarcie wystawy malarstwa i mozaiki Izabeli Kozik. 4 października, Galeria „Na piętrze” MOKSiR Chrzanów,
ul. Broniewskiego 4
- godz. 18.00. Wstęp wolny!

Wymyśl nazwę odbierz nagrody
Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na „Nazwę” dla Programu Bezpieczeństwa dla powiatu chrzanowskiego.

Mikołajkowy Konkurs Piosenki - eliminacje
Zapraszamy dzieci i młodzież na eliminacje do konkursu piosenki, które odbędą się 30 listopada 2013 w Klubie Stara Kotłownia o godz. 9.30.

Oferty pracy
Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” we współpracy z Powiatowym Urzędem Pracy poszukuje osób chcących podjąć pracę, zarejestrowanych jako osoby bezrobotne.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl