imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


178 numer Kroniki Chrzanowskiej już w sieci
Zapraszamy do lektury 178 numeru Kroniki Chrzanowskiej.

Kapryśna aura nie przeszkodziła w dobrej zabawie!

Tegoroczne święto miasta już za nami. Jak co roku atrakcji nie brakowało. Chrzanów odwiedziły gwiazdy muzyki popularnej i poważnej. Gościem specjalnym był Bogusław Kaczyński. Ponadto po raz pierwszy można było wznieść się nad płytę placu Tysiąclecia balonem. 

XXVII HERB CHRZANOWSKIEGO GRODU
Już po raz dwudziesty siódmy poetki i poeci oraz sympatycy poezji z całej Polski, uświetnili swoją obecnością galę rozstrzygnięcia Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Herb Grodu Miasta Chrzanowa”, wypełniając po brzegi MOKSiR-owski klub „Stara kotłownia”, w sobotnie popołudnie 19 maja.

Kontemplacje Piotra Słowika w Galerii „Na Piętrze”

14 czerwca o godzinie 18.00 w Galerii „Na Piętrze” MOKSiR Chrzanów odbędzie się wernisaż malarstwa Piotra Słowika – KONTEMPLACJE, na który serdecznie Państwa zapraszamy !!!Reggae na otwarcie sezonu letniego na pasażu
29 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na pasaż za domem kultury na koncert reggae tyskiego zespołu Baobab. Wstęp wolny!

Przedszkolaki na start!
Maluchy z Przedszkola Samorządowego nr 10 zwyciężyły w I Chrzanowskiej Olimpiadzie Przedszkoli. To była premierowa edycja imprezy, której pomysłodawcą był wiceburmistrz Chrzanowa Robert Maciaszek i to on dokonał uroczystego otwarcia Olimpiady.

XI Europa Karate & Kobudo

XI Europa Karate & Kobudo, Cub for Club – RONIN CUP
Zapraszamy 8 czerwca  2013r. do hali sportowej MOKSiR
przy ul.Kusocińskiego 2. Bilet wstępu-2 zł.


"Ruch najlepszym lekarstwem"
Zapraszamy Państwa do udziału w cyklu zajęć gimnastyki relaksacyjnej i wyciszającej oraz wykładów dotyczących profilaktyki zdrowotnej, które odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek czerwca w MOKSiR w Chrzanowie, od godz. 17.00 do 18.30.

Jubileuszowy PIGMALION FANTASTYKI - konkurs literacki
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, Miejska Biblioteka Publiczna w Chrzanowie oraz Chrzanowski Klub Fantastyki GALATEA ogłaszają Ogólnopolski Konkurs Literacki na Opowiadanie Fantastyczne. Termin nadsyłania prac mija z 31 lipca - NIE decyduje data stempla pocztowego.

Recital Studia Piosenki Bell Canto
23 czerwca o godz. 18.00 w moksirowskim klubie Stara Kotłownia odbędzie się recital solistów Studia Posenki Bell Canto prowadzonego przez Małgorzatę Liszkę, podsumowujący ich roczną pracę artystyczną. Gościnnie wystąpią dwie solistki ze Studia Piosenki Pod Tytułem. Wstęp wolny.

Rusza wolontariat w MOKSiR

Jesteś zainteresowany współtworzeniem wydarzeń artystycznych w Chrzanowie? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Chcesz poznać od podszewki organizację imprez kulturalnych? Przyjdź na spotkanie organizacyjne dotyczące wolontariatu 24 czerwca o godz. 16.00 w sali konferencyjnej MOKSiR.


DNI CHRZANOWA - PODZIĘKOWANIA
Organizatorzy DNI CHRZANOWA  2013 składają serdeczne podziękowanie za pomoc finansową, opiekę medialną oraz zabezpieczenie imprezy następującym firmom i instytucjom:


Testosteron - komedia o współczesnych mężczyznach
Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na komedię o współczesnych mężczyznach pt. "Testosteron" w wykonaniu aktorów Teatru Bagatela z Krakowa. Spektakl odbędzie się 19 października 2013 roku w sali teatralnej MOKSiR o godz. 19.00.

Ogłoszenie o przetargu
Zakup i montaż platformy dla osób niepełnosprawnych w budynku MOKSiR przy ul. Broniewskiego 4 w Chrzanowie

Wielopokoleniowy Przegląd Zespołów Chóralnych pod patronatem Burmistrza Miasta Chrzanowa
Zapraszamy na Wielopokoleniowy Przegląd Zespołów Chóralnych, który odbędzie się 27 października, o godz. 12.45 w sali teatralnej MOKSiR. Celem Przeglądu jest popularyzacja pieśni chóralnej, prezentacji dorobku chórów, mobilizacja zespołów do szlachetnego współzawodnictwa oraz zachęta dla słuchaczy do wstępowania zespołów chóralnych.

KOLOROWE LATO Z MOKSIR
Serdecznie zapraszamy najmłodszych na wakacyjne zajęcia sportowe i artystyczne organizowane przez MOKSiR. Zapisy w Informacji (parter) lub telefonicznie - 32 62 330 86 wew.53. Program zajęć w załączniku.

Słoneczne party w rytmie dub/reggae [zmiana miejsca]
W ramach cyklu "Letnich spotkań artystycznych" zapraszamy klubu Stara Kotłownia gdzie 12 lipca od godziny 16.00 rozbrzmiewać będzie muzyka dub/roots/reggae. Kolejna dub sesja w naszym mieście! Wstęp wolny!

Protokół z wyboru ofert
Protokół z wyboru ofert na zabezpieczenie ratownicze na Ośrodku Rekreacyjnym Basen Kąty w Chrzanowie

Protokół z otwarcia ofert
na wynajem pomieszczeń na Ośrodku Rekreacyjnym Basen Kąty w Chrzanowie

Mama wraca do pracy!
Stowarzyszenie Doradców Europejskich PLinEU oraz Fundacja Kobieta w Regionie zapraszają mamy przebywające na urlopie macierzyńskim lub wychowawczym, bezrobotne lub nieaktywne zawodowo, chcące wrócić do pracy po przerwie lub poszukujące zatrudnienia, do udziału w akcji: "mama wraca do pracy". Spotkanie odbędzie się 19 lipca 2013 w godz. 10.00-16.00 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl