imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Koncert Blank Space [II Weekend Muzyczny w MOKSiR]
16 marca zapraszamy na koncert w ramach Sceny Młodych. W klubie Stara Kotłownia zagra zespół Blank Space. Gościnnie wystąpi Heart Attack. Start: godz. 19.00.

Koncert Emensis
17 marca o godz. 18.00 zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na koncert Emensis. Wstęp wolny!

Kronika Chrzanowska w sieci
Ukazał się nowy numer "Kroniki Chrzanowskiej". Zapraszamy do lektury.

Dub Mystic 2 w Chrzanowie

Kiedy Stara Kotłownia trzęsie się od basu, wiesz co jest grane, to kolejna impreza z czarnymi krążkami oraz rootsowo zapętlonymi tune`ami. 2 marca ponad 80 osób bawiło się na Dub Mystic 2.


Kabaret Moralnego Niepokoju z nowym programem
11 kwietnia o godz. 20.45 w sali teatralnej wystąpi Kabaret Moralnego Niepokoju w nowym programie pt. POGODA NA SUMA. Bilety w cenie 60 zł (parter) oraz 50 zł (balkon) są już dostępne w Informacji MOKSiR. Serdecznie zapraszamy!

Niedziela Palmowa
24 marca o godz. 12.50 na rynku w Chrzanowie odbędzie się konkurs na najpiękniejszą palmę wielkanocną. Serdecznie zapraszamy do udziału!

Wystawa tkaniny w Galerii Na Piętrze
W piątek 8 marca o godz. 18.00  Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz studenci, doktoranci i pedagodzy Pracowni Tkaniny ASP w Krakowie zapraszają do Galerii Na Piętrze na wernisaż wystawy tkaniny.

Ogłoszenie o unieważnieniu przetargu
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie informuje, że postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę i montaż platformy schodowej dla osób niepełnosprawnych zostało unieważnione. Szczegóły w załączniku.

Festiwal Multimedia Happy End na 1 dzień wiosny!
21 marca od godziny 10.00 zapraszamy na pofestiwalowe pokazy kina niezależnego Multimedia Happy End. Zaczynamy filmem "Piotrek trzynastego". Miejsce: sala konferencyjna MOKSiR. Wstęp wolny. Ilość miejsc ograniczona.

Rzeźba,grafika i rysunek w galerii "Na styku"

Gorąco polecamy Państwu nową wystawę, która aktualnie  prezentowana jest w galerii „Na Styku”. Tym razem swoich prac użyczyła Katarzyna Skuczyńska, studentka IV roku wydziału rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, w pracowni profesora Bogusza Salwińskiego. W galerii można oglądać zarówno rzeźby, jak również grafiki i rysunki – będących pokłosiem ostatnich twórczych poszukiwań młodej artystki


Zwariowany komisariat już w kwietniu!
7 kwietnia o godz. 18.00 zapraszamy na spektakl "Zwariowany komisariat" Leszka Kwiatkowskiego. w reżyserii Zbigniewa Lesienia. Miejsce: sala teatralna MOKSiR Chrzanów.

Tkanina artystyczna w galerii Na Piętrze

Zachęcamy Państwa do obejrzenia tej unikalnej wystawy, bowiem po raz pierwszy prezentujemy w galerii Na Piętrze tkaninę artystyczną. W historii naszej działalności wystawienniczej dominowały do tej pory głównie malarstwo, rzeźba, ceramika, grafika, fotografia - zdarzył się też plakat, ale tkaniny jeszcze nie było. Misteria w galerii Na Styku
Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy malarstwa Stanisława Wywioła - Misteria. Otwarcie wystawy odbędzie się 23 marca w galerii Na Styku o godz. 17.00

Ogłoszenie o przetargu
MOKSiR Chrzanów ogłasza przetarg w formie wyboru ofert na dzierżawę terenu pod urządzenia wesołego miasteczka podczas Dni Chrzanowa 2013. Termin składania ofert upływa: 21.03.2013 r. o godz 10.00. Szczegóły w załączniku.

Ogłoszenie o unieważnieniu przetargu
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie informuje, że przetarg w formie wyboru ofert na dzierżawę terenu pod urządzenia wesołego miasteczka został unieważniony. Szczegóły w załączniku.

Koncert SelfHated Machine w Starej Kotłowni
5 kwietnia w klubie Stara Kotłownia w ramach Sceny Młodych zagra zespół SelfHated Machine. Start o godz. 19.00.

Nagroda dla Dominiki Pater
Festiwal Piosenki Francuskiej już za nami! 15.03.2013 odbył się w Krakowie i mamy kolejny sukces! Dominika Pater zdobyła III miejsce, zaśpiewała bardzo trudny utwór jak muzycznie, tak i tekstowo "Dans ma rue" z repertuaru Zaz z akompaniamentem fortepianu. Gratulujemy!!!

Historie chrzanowskich mikołajów

Miło jest nam poinformować, że po przeczytaniu nadesłanych prac jury wyłoniło siedmiu laureatów konkursu literackiego. Rozdanie nagród odbędzie się 1 czerwca, o godz. 17.30 w Galerii na Styku w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.


KLANG 2013 ze Słoneczną Falą Muzyki [aktualizacja]
Już 11 maja kolejna edycja przeglądu zespołów muzycznych KLANG. Lista zgłoszeń została już zamknięta. W tym roku wystartuje aż 9 zespołów. Start o godz. 16.00 w klubie Stara Kotłownia.

Protokół z wyboru oferty
Dokonano wyboru oferty pod urządzenia wesołego miasteczka na czas trwania Dni Chrzanowa 2013. Szczegóły w załączniku.

OFF PLUS CAMERA w Chrzanowie! [aktualizacja]

Od 13 do 20 kwietnia 2013 również w Chrzanowie 6 edycja Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego "Off Plus Camera" (w ramach projektu "Off Plus Camera w Twoim mieście"). Ten krakowski festiwal w tym roku zagości także w kinie Sztuka oraz w innych kinach Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych. Pokażemy 8 festiwalowych premier oraz przeprowadzimy transmisje na żywo ze spotkań z twórcami.


Plener malarski: Chrzanowskie impresje XII
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza twórców malarzy profesjonalnych oraz absolwentów szkół artystycznych do udziału w plenerze malarskim pt. "Chrzanowskie Impresje XII", który odbędzie się w dniach 3-4 maja 2013.

MISTERIA W GALERII NA STYKU

W galerii Na Styku można obecnie oglądać prace Stanisława Wywioła. Wernisaż wystawy odbył się 23 marca.


Ballet Magnificat już w kwietniu w Chrzanowie !

28 kwietnia w Chrzanowie odbędzie się występ amerykańskiej grupy baletowej Ballet Magnificat z Jackson nad Missisipi, która wystawia swoje przedstawienia na całym świecie. Aryści pokażą spektakl „Bezpieczna Kryjówka”.  24 kwietnia odbędą się warsztaty taneczne prowadzone przez członków baletu. Zapisy w Informacji MOKSiR. Liczba miejsc ograniczona.


Jimi Hendrix - Live at Woodstock 69` [retransmisja koncertu]
Niepowtarzalne wydarzenie w kinie Sztuka! 3 maja o godz. 20.15 na kolejnym wieczorze filmowo-muzycznym - retransmisja koncertu Jimi Hendrix - Live at Woodstock 1969. Zobacz legendarnego gitarzystę grającego "Purple Haze" czy "Hej Joe". Poczuj atmosferę słynnego festiwalu.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl