imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


KULTURALNY CHRZANÓW
Tu znajdziesz przegląd wszystkich kulturalnych imprez w Chrzanowie!

Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna dotarła do końcowej stacji!
W dniach 19 - 21 kwietnia odbył się VIII OGÓLNOPOLSKI INTEGRACYJNY FESTIWAL TAŃCA I PIOSENKI „Chrzanowska Lokomotywa Artystyczna" pod patronatem Fundacji Ewy Błaszczyk "AKOGO?" Listy laureatów w załącznikach!

Rozstrzygnięcie konkurs "Bez granic"
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na uroczystość rozdania Laurów Poetyckich w XIV Ogólnopolski
Konkursie Poetyckim dla dzieci i młodzież "Bez Granic" 16 lutego o godz. 11.00 w Klubie Stara Kotłownia (MOKSiR Chrzanów, ul. Broniewskiego 4).

Krzysztof Krawczyk w Chrzanowie
1 marca o godz. 19.00 zapraszamy na koncert Krzysztofa Krawczyka. Bilety w cenie 40 zł. (parter), 30 zł. (balkon) do nabycia w Informacji MOKSiR (32 6233086 wew. 53).

XXVII OGÓLNOPOLSKI KONKURS POETYCKI - O HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ogłasza XXVII  OGÓLNOPOLSKI  KONKURS POETYCKI „O HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA”. Termin nadsyłania prac mija 30 marca.

TOUCH of IRELAND
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na widowisko muzyczno-taneczne"TOUCH of IRELAND" w wykonaniu  grupy CARRANTUOHILL oraz formacji tanecznej REELANDIA, które odbędzie się 23 marca o godzinie 18.00 (sala teatralna MOKSiR).

Szybowce na hali
Wielbicieli  szybowców zapraszamy w najbliższą sobotę 16 lutego 2013 roku o godz. 9.50 do hali widowiskowo - sportowej w Chrzanowie. Już po raz trzynasty odbędą się tam Zawody Modeli Szybowców Halowych o Puchar burmistrza Chrzanowa. 

Transmisja opery z The Metropolitan Opera
16 marca o godz. 16.45 zapraszamy na transmisję opery - Riccardo Zandonai "Francesca da Rimini" na żywo w cyfrowej jakości dźwięku i obrazu HD. Bilety w cenie 45 i 40 zł do nabycia w Informacji MOKSiR.

Koncert zespołu Allados w Starej Kotłowni
8 marca o godz. 18.00 zapraszamy do Klubu Stara Kotłownia na koncert z cyklu POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT, grać będzie zespół Allados. Bilety w cenie 10 zł dostępne są w Informacji MOKSiR. Zapraszamy!

Przetarg na dostawę i montaż platformy schodowej
MOKSiR w Chrzanowie ogłasza przetarg na dostawę i montaż platformy schodowej dla niepełnosprawnych. Termin składania ofert upływa 26 lutego 2013 roku o godz. 10.00. Termin otwarcia kopert z ofertami - 26 lutego godz. 10.30. Szczegóły w zakładce Usługi.

Poetycki poranek w Starej Kotłowni
Klub Stara Kotłownia gościł 16 lutego młodych poetów z całej Polski. Nie zabrakło też licznej rzeszy naszych lokalnych twórców, ich rodzin i przyjaciół  Okazją do spotkania była uroczystość wręczenia laurów poetyckich w XIV Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „Bez Granic". W załączniku protokół z obrad jury.

Wystawa Katarzyny Skuczyńskiej

Rzeźba, grafika i rysunek w galerii Na Styku. Na kolejną ciekawą wystawę zapraszamy do galerii MOKSiR w Chrzanowie. Tym razem zaprezentowane zostaną prace młodej artystki Katarzyny Skuczyńskiej. Wernisaż wystawy w galerii Na Styku już 1 marca o godz. 18.00.


Melodie serca w Starej Kotłowni
Grupa Impresja działająca w MOKSiR po raz kolejny zachwyciła udanym koncertem zatytułowanym "Melodie serca". Wyrazem uznania były gorące brawa jakimi nagrodziła artystów publiczność zgromadzona w klubie "Stara Kotłownia".

Wiosenny Złap Swap w Sokole!
21 marca w godz. 18.00-22.00 zapraszamy na organizowany już po raz drugi w Chrzanowie pod egidą MOKSiR-u ZŁAP SWAP. Tym razem spotykamy się w sali Sokół! WSTĘP BEZPŁATNY!

Oscarowy "Sugar man" w Chrzanowie [II Weekend Muzyczny w MOKSiR]
Przed nami kolejny wieczór filmowo-muzyczny. 15 marca o godz. 20.15 zapraszamy na pokaz filmu "Sugar man" - zwycięzcy tegorocznych Oscarów w kategorii - najlepszy pełnometrażowy film dokumentalny.

Noc Teatru już po raz drugi w MOKSiR!
22 marca o godz. 19.00 na sali teatralnej naszego ośrodka rozpocznie się Noc Teatru. Będzie można zobaczyć pięć przedstawień grup teatralnych z całej Polski. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w Informacji.

Metal zawładnął Starą Kotłownią

To była pierwsza tego typu impreza w Chrzanowie. Jej pomysłodawcą był wokalista zespołu Dogmatic - Marcin Czyżewski, który wspólnie z MOKSiR-em podjął się zorganizowania w Chrzanowie pierwszej metalowej sesji.


Kim jestem?
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Grupa Twórcza "Cumulus" zapraszają na autorski wieczór poetycki Gustawa Czerwika "Kim jestem?", który odbędzie się 15 marca o godz. 17.00 w klubie Stara Kotłownia.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl