imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


FINAŁ MIKOŁAJKOWEGO KONKURSU PIOSENKI
Zapraszamy na finał mikołajkowego konkursu piosenki, który odbędzie się 8 grudnia 2013 r  w sali teatralnej MOKSiR, o godz. 15.00. Listę osób zakwalifikowanych do finału przedstawiamy w załączniku.

Lwowski koncert w Starej Kotłowni

Piosenką „Jest takie miasto, co zwie się Lwów”  rozpoczął się koncert w Starej Kotłowni 30 listopada. Utwór zaśpiewał duet - Natalia Starczynowska i Krzysztof Piegzik, finaliści tegorocznego Festiwalu Piosenki Lwowskiej w Krakowie.


Recital Kwartetu "VOCALISSA"
Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Chrzanowie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zapraszają na recital kwartetu "VOCALISSA", który odbędzie się 6 grudnia 2013r. o godz. 17.00 w klubie Stara Kotłownia w ramach mikoiłajkowej akcji charytatywnej na rzecz MAŁEJ MARTYNKI.

HERODY - Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych
6 stycznia 2014r. Zapraszamy na Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych HERODY.  którego celem jest podtrzymywanie tradycyjnej formy kolędowania na własnej wsi i okolicy w okresie świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.

Nowy numer Kroniki Chrzanowskiej już w sieci.
Zapraszamy do lektury 184 numeru Kroniki Chrzanowskiej.

Yaga w repertuarze Juliette Greco - koncert
17 stycznia o godz. 18.00 w Klubie Stara Kotłownia odbędzie się recital PARLEZ MOI D'AMOUR. To prezentacja przez artystkę YAGĘ związaną z "Teatrem Essaion" w Paryżu największych przebojów z repertuaru charyzmatycznej osobowości francuskiej estrady-Juliette Greco.

STATEK CASABLANCA - operetka w dwóch aktach
24 stycznia 2014 roku, o godz. 19.00 zapraszamy na "Statek Casablanca" operetkę w dwóch aktach z librettem Sebastiana Dylnickiego, nawiązującą do czasów klasyki czarno-białego kina. Bilety do nabycia w Informacji MOKSiR.

Spotkanie ze św. Mikołajem
6 grudnia spotkaniem ze św. Mikołajem rozpoczęliśmy II Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy.

14 grudnia Chrzanowskie Mikołaje w Galerii na Styku
W sobotę 14 grudnia o godz. 17.00 w Galerii na Styku (MOKSiR Chrzanów) odbędzie się rozstrzygnięcie i wręczenie nagród w konkursie Chrzanowskie Mikołaje oraz ogłoszenie konkursu literackiego Historie Chrzanowskich Mikołajów.

FINAŁ MIKOŁAJKOWEGO KONKURSU PIOSENKI
Święty Mikołaj, jak przystało na patrona miasta, pozostał w Chrzanowie do niedzieli 8 grudnia, aby osobiście poprowadzić finał Mikołajkowego Konkursu Piosenki.

Ceramiczne Mikołaje nagrodzone
141 glinianych Mikołajów stanęło w szranki o tytuł zwycięzcy w konkursie plastycznym Chrzanowskie Mikołaje. Grand Prix zdobyła rzeźba wykonana przez Martę Łatak (lat 5 i pół).

UWAGA! SYLWESTROWE LAST MINUTE!

Do sylwestrowej nocy coraz bliżej. Dla tych, którzy wciąż jeszcze nie mają pomysłu na spędzenie tej najbardziej wyjątkowej nocy w roku, przygotowaliśmy specjalną ofertę – grupowe bilety na Galę Sylwestrową w obniżonej cenie!


SPOTKANIE WIGILIJNE NA CHRZANOWSKIM RYNKU
Burmistrz Chrzanowa oraz MOKSiR zapraszają serdecznie wszystkich mieszkańców na spotkanie wigilijne na chrzanowskim rynku. Spotykamy się w sobotę 21 grudnia o godzinie 11.30. W programie m.in. rozstrzygnięcie bożonarodzeniowych konkursów plastycznych, śpiewanie kolęd, wspólne malowanie bombek, spotkanie przy wigilijnym stole.

Wystawa rzeźby sakralnej
Serdecznie zapraszamy na wystawę rzeźby sakralnej Stanisława Wintera. Galeria "Na Styku". Wstęp wolny!.

Przedłużamy termin konkursu literackiego HISTORIE CHRZANOWSKICH MIKOŁAJÓW
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” ogłosił Konkurs Literacki pt. „Historie Chrzanowskich Mikołajów”. Termin nadsyłania prac został przedłużony i mija z dniem 15 kwietnia.

Szafirowa romanca - koncert poetycki o Konstantym I. Gałczyńskim
Bisem i brawami na stojąco zakończył się koncert poetycki Szafirowa Romanca w chrzanowskim ośrodku kultury w 60. rocznicę śmierci Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Wydarzeniu patronowała córka poety - Kira Gałczyńska.

W styczniu Skangur w Starej Kotłowni

25 stycznia 2014 o godz. 19.30 zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na koncert zespołu Skangur. Gościnnie wystąpi krakowska formacja Lad's Life. Bilety: 10 zł (przedsprzedaż: Informacja MOKSiR) lub 15 zł (w dniu koncertu).


Retransmisja baletu "Śpiąca królewna"
22 grudnia o godz. 15.00 zapraszamy do chrzanowskiego kina Sztuka na retransmisję baletu - "Śpiąca królewna" z moskiewskiego Teatru Bolszoj.

Świąteczny Chrzanów
W sobotę 21 grudnia wyjątkową atmosferę Bożego Narodzenia można było poczuć na chrzanowskim rynku. Nie tylko za sprawą wspanialej woni wigilijnych potraw, którymi częstowano uczestników tego przedświątecznego spotkania, ale i pięknego widowiska teatralno-muzycznego z udziałem pięciometrowych marionet!

WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI - rozstrzygnięcie konkursu
21 grudnia podczas wigilii na chrzanowskim rynku miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI. Dziękujemy wszystkim, którzy byli razem z nami w tym dniu. Poniżej przedstawiamy laureatów konkursu.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl