imieniny: Jana, Przybysława. 27 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


W styczniu w kinie zagrają gwiazdy rocka!
Kolejny wieczór filmowo-muzyczny już 18 stycznia w kinie Sztuka. Zagramy znakomity film "Będzie głośno!". Trzej mistrzowie gitary: Jimmy Page (Led Zeppelin), The Edge (U2) oraz Jack White (The White Stripes, The Dead Weather) opowiedzą o swoich muzycznych inspiracjach. Poczuj z nami rockowe, gitarowe wibracje! Zapraszamy!


Noc sylwestrowa z orkiestrą i fajerwerkami
Na wyjątkową, bo ostatnią noc 2012 roku, Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przygotował moc atrakcji dla mieszkańców Chrzanowa. Wszystko po to, by chrzanowianie mogli przywitać Nowy Rok w szampańskim nastroju.  Jak zwykle było dużo muzyki, tańców, nie zabrakło też pokazu sztucznych ogni.

Ferie z MOKSiR
Zapraszamy serdecznie do skorzystania z  propozycji jakie przygotowaliśmy na tegoroczne ferie. Będzie ciekawie, intrygująco, zabawnie i kuligowo. Dokładny "rozkład jazdy" można znaleźć w załączniku.

Ferie z kinem Sztuka
Zapraszamy serdecznie do wspólnego spędzenia czasu podczas tegorocznych ferii w kinie "Sztuka"

Orszak Trzech Króli w Chrzanowie

Nawet pół tysiąca osób wzięło udział w orszaku Trzech Króli zorganizowanym w centrum Chrzanowa. Taki przemarsz zorganizowano po raz pierwszy. Kończył on trwający miesiąc Chrzanowski Jarmark Bożonarodzeniowy.


Koncert karnawałowy W KRAINIE CZARDASZA
2 lutego 2013 o godz. 17.00 zapraszamy na wyjątkowy koncert „W krainie czardasza" do sali teatralnej MOKSiR. Udział w tym wydarzeniu muzycznym da Państwu możliwość obcowania z muzyką cygańską w pełnym jej blasku.

Koncert TRAFO
1 lutego zapraszamy na koncert TRAFO w Starej Kotłowni. Start o godz. 19.00. Bilety w cenie 10 zł do nabycia w Informacji MOKSiR oraz w klubie przed koncertem.

Chrzanów znów zagra z Owsiakiem!
W najbliższy weekend Chrzanów znów zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Podczas 21 finału będziemy zbierać pieniądze dla ratowania życia dzieci i godnej opieki seniorów. Szczegółowy program w załączniku.

Misiowe jajo - spektakl lalkowy dla dzieci
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Teatr Imaginarium zapraszają na dzieci na spektakl lalkowy z okazji Międzynarodowego Dnia Kubusia Puchatka. 18 stycznia 2013r. godz. 10.00. 11.00, 12.00, sala teatralna MOKSiR

Finał konkursu kolęd i piosenek zimowych
Już od jedenastu lat Szkoła Podstawowa nr 1 w Chrzanowie organizuje Gminny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Zimowych. Niezmiennie cieszy się on dużą popularnością - podkreślano podczas uroczystego podsumowania konkursu 10 stycznia w sali teatralnej MOKSiR.

Recital Dominika Kuśnierczyka
27 stycznia 2013 o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na recital w wykonaniu Dominika Kuśnierczyka z zespołu wokalnego Impresja działającego w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji. Wstęp wolny.

Kolejna Dub sesja już w marcu. Dub Mystic 2 w Chrzanowie
Miłośników muzyki dub i reggae zapraszamy na kolejną sesję. 2 marca w klubie Stara Kotłownia zagrają Mystical BattaLion, Moris44, Back Alley. Między 17.00 a 22.00 będziecie mogli poczuć basowe pulsacje i dubowo-reggae`owe brzmienia sound systemu. Cena biletu: 5 zł.

Koncert zespołu PULS
8 lutego o godz. 18.00 zapraszamy do Klubu Stara Kotłownia na koncert z cyklu POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT, grać będzie zespół PULS. Bilety w cenie 10 zł dostępne są w Informacji MOKSiR. Zapraszamy karnawałowo!

Walentynki w kinie SZTUKA
14 lutego o godz. 20.00 odbędzie się seans walentynkowy  - PODEJRZANI ZAKOCHANI (komedia, Polska 2013). Bilety w cenie 13 zł można nabyć w kasie kina SZTUKA. Serdecznie zapraszamy!

Walentynkowy koncert zespołu IMPRESJA
17 lutego o godz. 17.00 zapraszamy na koncert MELODIA SERCA w Klubie Stara Kotłownia. Wystąpią soliści z grupy wokalnej "Impresja" z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie - Dominika Pater, Krzysztof Piegzik, Dominik Kuśnierczyk, Natalia Starczynowska, Nikodem Łabuz, Katarzyna Tyborowska. Wstęp wolny!

Wieczór poetycki Szymona Florka
15 lutego o godz. 17.00 w klubie Stara Kotłownia odbędzie się wieczór poetycki Szymona Florka, w oprawie muzycznej Eweliny Majcherczyk, pt. "Życie wierszem pisane". Wstęp wolny.

Metalowa sesja w Chrzanowie [Weekend Muzyczny w MOKSiR]
23 lutego o 19.00 zapraszamy do Starej Kotłowni na koncert Formis, Dogmatic oraz Black from the Pit. Bilety 10 zł (w przedsprzedaży 7 zł).

Koncert Led Zeppelin w Kinie Sztuka [Weekend Muzyczny w MOKSiR]
22 lutego o godz. 20.15 zapraszamy do kina Sztuka na kolejny wieczór filmowo muzyczny. Tym razem zaprezentujemy Państwu rewelacyjny koncert "Led Zeppelin: Celebration Day", który odbył się w londyńskiej sali O2 w 2007 roku.

Kronika Chrzanowska nr 174 już w internecie
Zapraszamy do lektury kolejnego tym razem internetowego  wydania kroniki Chrzanowskiej2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl