imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Transmisje oper i baletów w kinie Sztuka
16 lutego o godz. 18.45 zapraszamy na kolejną transmisję opery - Giuseppe Verdi "Rigoletto" na żywo w cyfrowej jakości dźwięku i obrazu HD. Bilety w cenie 45 i 40 zł do nabycia w Informacji MOKSiR.

Koncertowy występ "Grupy Mocarta"
20.01.2013 r. o godz. 20.00. Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na koncert kabaretu Grupa MoCarta. Bilety w cenie 50 zł i 40 zł do nabycia w Informacji MOKSiR tel. 32-62-330-86 wew. 53 oraz na stronie www.biletynakabarety.pl

Niespodzianka dla chrzanowskich kinomanów
Z przyjemnością informujemy, że kino Sztuka w Chrzanowie dołączyło do zacnego grona kin, które zagrają PRZEDPREMIEROWO film "Hobbit: niezwykła podróż".


Rekord ustanowiony!

Ustanowiliśmy oficjalny rekord Polski w liczbie osób w czapkach mikołajowych na głowie!!! Udało się też pobić (nieoficjalnie) rekord Guinnessa (23.12.2010 r. w Brockton w stanie Massachusetts czapki mikołajowe założyły 872 osoby). Serdecznie Wam dziękujemy za przybycie, entuzjazm i przednią zabawę. 1971 - oto liczba, która od dziś będzie się kojarzyć z Chrzanowem. Pamiątkowe zdjęcie można nabyć w cenie 5 zł w zakładzie fotograficznym FOTOKOWALSKI na ul. Krakowskiej 37 w Chrzanowie.


Chrzanowskie Mikołaje - rozstrzygnięcie konkursu
Zapraszamy wszystkich biorących udział w warsztatach lepienia w glinie oraz uczestników konkursu  "Chrzanowskie Mikołaje" na rozstrzygnięcie konkursu i otwarcie wystawy pokonkursowej. 15 grudnia 2012, Galeria "Na Styku"  godz. 15.00.

Anioły i katedry
W anielskim nastroju, pierwszego dnia grudnia, otwierana była kolejna wystawa w MOKSiR-owskiej galerii „Na Styku”. Licznie przybyłych na wernisaż witały obrazy, o tematyce prowokującej do osobistych przemyśleń i refleksji oraz ich autor - Stanisław Wywioł.

HERODY - Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych
Na przegląd grup kolędniczych podtrzymujący tradycyjną dla naszego regionu formę kolędowania zapraszamy 6 stycznia 2012r.

BEZ GRANIC - Ogólnopolski Konkurs Poetycki dla dzieci i młodzieży
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "BEZ GRANIC", mając nadzieję, że konkurs stworzy wszystkim piszącym możliwości nawiązania wielu poetyckich kontaktów i przyjaźni oraz da szansę na podzielenie się swoją twórczością z innymi. 

WIGILIA NA CHRZANOWSKIM RYNKU
Zapraszamy serdecznie 22 grudnia od godz. 11.30 na wigilię na chrzanowskim rynku. Natomiast o godz. 16.00 rozpoczną się jasełka uliczne pt. "Opowieść Wigilijna".

Hej, kolędo leć! Koncert noworoczny Big Bandu
Na koncert "Hej, kolędo leć!" zapraszamy 12 stycznia 2013 r.o godz. 17.00. Kolędy i pastorałki zagrają i zaśpiewają: Big-Band pod kierownictwem Jerzego Zieglera, soliści Studia Piosenki Bellcanto pod opieką Małgorzaty Liszki i soliści Studia Piosenki Pod Tytułem pod opieką Jerzego Zieglera. Sala teatralna MOKSiR - wstęp wolny!

Historie chrzanowskich mikołajów - konkurs literacki
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo na Jurze” ogłasza Konkurs Literacki pt. „Historie Chrzanowskich Mikołajów”. Termin nadsyłania prac mija z dniem 15 lutegoNIE decyduje data stempla pocztowego.

Rozstrzygnięcie konkursów plastycznych
Świąteczne konkursu plastyczne rozstrzygnięte. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali swoje prace. Listę osób wyróżnionych i nagrodzonych przedstawiamy poniżej.

Wigilia przy szopce
Na pięknie, świątecznie przystrojonym Rynku, w pobliżu szopki bożonarodzeniowej i dostojnej choinki, w sobotę 21 grudnia, odbyła się tradycyjna wigilia dla mieszkańców Chrzanowa.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl