imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


"Jesteś Bogiem" - aktualizacja
Ze względu na ogromne zainteresowanie filmem "Jesteś Bogiem" musimy nieco przesunąć ostatni seans, tak aby wszyscy widzowie mogli spokojnie opuścić salę. Rekordowa frekwencja w weekend zaskoczyła nie tylko dystrybutora.

Informacja
W załączniku przedstawiamy informację o wyborze najkorzystniejszej oferty w przetargu na wykonanie ogrodzenie boisk sportowych obiektu Basen Kąty.

W październiku "Polski Tydzień" w kinie "Sztuka"
Od 26.10 do 30.10 zapraszamy na przegląd filmów, które można uznać jako jedne z najciekawszych w naszej kinematografii ostatnich miesięcy. Będzie można zobaczyć na dużym ekranie "Różę", ""Lęk wysokości", "80 milionów" i "Wymyk"

Tomasz Żółtko - koncert w Starej Kotłowni
28 października o godz. 18.00 w klubie Stara Kotłownia wystąpi Tomasz Żółtko - ikona polskiej piosenki autorskiej, muzyk, publicysta, poeta. Wstęp wolny.

Malarstwo i rzeźba Bronisława Chromego
26 października o godz. 18.00 w galerii „Na Styku" (MOKSiR w Chrzanowie ul. Broniewskiego 4) odbył się wernisaż malarstwa i rzeźby Bronisława Chromego - wybitnego polskiego rzeźbiarza, malarza, medaliera i rysownika, ucznia Xawerego Dunikowskiego, profesora ASP w Krakowie. Wystawę można oglądać do 26 listopada.

Świąteczne konkursy plastyczne!
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ogłasza trzy konkursy plastyczne - "Bożonarodzeniowy", "Chrzanowskie Mikołaje" oraz "Wszyscy jesteśmy aniołami". Rozstrzygnięcie konkursów w grudniu. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami.

Rockowe granie w Chrzanowie
17 listopada zapraszamy na kolejny koncert w ramach Sceny Młodych. W klubie Stara Kotłownia zagrają zespoły Chilitoy oraz Bongo Jerusalem. Start: godz. 19.00.

Spektakl lalkowy z okazji Dnia Pluszowego Misia
25 listopada o godz. 10.00 i 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl lalkowy pt. "Misiowe jajo" w wykonaniu aktorów Teatru Imaginarium. Bilety w cenie 5 zł do nabycia w Informacji MOKSiR.

Mikołajkowy konkurs piosenki
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na eliminacje do Mikołajkowego Konkursu Piosenki, który odbędzie się 24 listopada o godz. 9.00 w "Starej Kotłowni". Zgłoszenia do eliminacji: MOKSiR pok. nr 34 lub tel. 32 6233086 wew. 36,53 do 23 listopada.

"TA JOJ TA LWÓW"
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na koncert "TA JOJ TA LWÓW", który odbędzie się 11.11.2012 r. o godz. 17.00 (klub "Stara Kotłownia") w wykonaniu Laureatów Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Lwowskiej w Krakowie. 
Wstęp wolny

Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów i Prac Rękodzieła Artystycznego
17 listopada zapraszamy na Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów i Prac Rękodzieła Artystycznego. Sala teatralna MOKSiR, godz. 9.30.


Reaktywacja Klubu Fotograficznego
29 października o godzinie 17.00, rozpoczyna działalność Klub Fotograficzny (hala sportowa MOKSiR). Zajęcia poprowadzi dr. hab. Jakub Byrczek (fotografik, nauczyciel akademicki). Pierwsze spotkanie "Jak poprawnie fotografować". Wstęp wolny.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl