imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Przywitaliśmy Nowy 2012 Rok!
Tak w Chrzanowie witaliśmy nadejście Nowego Roku. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazu sztucznych na placu Tysiąclecia, gali operowo-operetkowej pod tytułem „Muzyczny blask wiedeńskich gwiazd", który odbył się w sylwestrowy wieczór w sali teatralnej MOKSiR, oraz z zabaw sylwestrowych w Sokole i Starej Kotłowni.

Ukazał się 169 nr Kroniki Chrzanowskiej
Bezpłatne egzemplarze kwartalnika można nabywać w punktach kolportażu.

BEZ GRANIC - ogólnopolski konkurs poetycki dla dzieci i młodzieży
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "BEZ GRANIC", mając nadzieję, że konkurs stworzy wszystkim piszącym możliwości nawiązania wielu poetyckich kontaktów i przyjaźni oraz da szansę na podzielenie się swoją twórczością z innymi.Termin nadsyłania prac: 20.01.2012r. 

Uwaga! Scena Młodych. Zaczynamy!
Piątek 27 stycznia. Klub Stara Kotłownia w MOKSiR startuje ze Sceną Młodych. O godzinie 19.00 wystąpi zespół Straight Jack Cat.

Zaproszenie do składania ofert
MOKSiR w Chrzanowie zaprasza do składania ofert cenowych na opracowanie projektu budowlanego przebudowy lokalu  użytkowego Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej w budynku domu kultury przy ul. Broniewskiego 4. Szczegóły w załącznikach.

Nowe filmy w kinie

Od 22 stycznia gramy "Sztos 2", a od 29 stycznia "Ale cyrk" 3D. Zapraszamy!


Znany tenor Stan Meus w Chrzanowie!
Z okazji Walentynek mamy dla Państwa muzyczną propozycję. W sobotę 11 lutego 2012 zapraszamy na występ znanego tenora, artysty estradowego, członka zespołu Teatru w Meiningen - Stana Meusa. Początek - godz. 19.00, sala teatralna. Bilet na ten koncert to najlepszy walentynkowy prezent dla ukochanej!

HERODY 2012. Kolędnicy po raz XIV przyjechali do Chrzanowa
Pięć z dziewięciu zespołów biorących udział w XIV Małopolskim Przeglądzie Grup Kolędniczych Herody 2012 zdobyło nominacje do prestiżowych imprez w Bukowinie Tatrzańskiej lub Podegrodziu. Przegląd odbył się w niedzielę 15 stycznia w Chrzanowie.


Dieta Cud-premiera
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Impresariat Artystyczny "KONCERT" zapraszają na premierową sztukę Jana Jakuba Należytego "Dieta cud" która odbędzie się 3.03.2012 r. (sobota) o godz. 17.00 w sali teatralnej MOKSiR

Premiera spektaklu "Polowanie na łosia"
28 stycznia o godz. 19.00 w sali teatralnej MOKSiR odbędzie się kolejna premiera Teatru Imaginarium. Tym razem będzie to czarna komedia romantyczna Michała Walczaka. Wstęp wolny!

Protokół z wyboru ofert
Dziewięć ofert na opracowanie projektu budowlanego przebudowy lokalu użytkowego Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej wpłynęło do MOKSiR w Chrzanowie. 23 stycznia komisja dokonała ich porównania. Wyniki w załączniku.

25 lat z Cezarym Pazurą
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji oraz AlberT Production zapraszają na występ Cezarego Pazury z okazji 25 lecia pracy artystycznej aktora, 26.02.2012 r. - sala teatralna MOKSiR, godz. 20.00

Wielkanocna kartka
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza do udziału w POWIATOWYM KONKURSIE PLASTYCZNYM na oryginalną „KARTKĘ WIELKANOCNĄ".

NEONÓWKA-WIELKI COME BACK!
Czy Pamiętają Państwo nieśmiertelne skecze kabaretu NEONÓWKA o polakach w niebie czy moherowe berety? Jeżeli nie, zapraszamy 15.04.2012 r. o godz. 19.30-sala teatralna MOKSiR

Kino na Walentynki
14 lutego o godz. 17.30 zapraszamy wszystkich zakochanych i nie tylko na seans filmu "Sylwester w Nowym Jorku".

 

 


Kino na Walentynki
W święto zakochanych nie siedź w domu. Przyjdź do kina na romantyczną komedię! 14 lutego o godz. 17.30 zapraszamy wszystkich zakochanych i nie tylko na seans filmu "Sylwester w Nowym Jorku".

Magiczne makro w Galerii Na Styku
3 lutego o godz. 18.00 zapraszamy do Galerii Na Styku na wernisaż prac Chrzanowskiej Grupy Fotograficznej Blickstudio działającej przy MOKSiR. Tytuł wystawy - "Magiczne makro".

Scena Młodych w Starej Kotłowni. Wystartowaliśmy!
Nowa inicjatywa, mało znany zespół, spragnieni koncertów fani. Tak można w skrócie podsumować muzyczne święto "Sceny Młodych". Wydarzenie  nastąpiło 27 stycznia w Starej Kotłowni w MOKSiR. 

Premiera "Polowania na łosia". Aplauz publiczności
Znów był Walczak. I znów - owacja na stojąco. Chrzanowska publiczność niezwykle gorąco przyjęła premierowe przedstawienie "Polowanie na łosia" Teatru Imaginarium w reżyserii Anety Leśniakiewicz. W sobotę 28 stycznia w sali teatralnej MOKSiR zasiadło około trzystu widzów.

Zima z MOKSiR
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji jak co roku przygotował dla dzieci i młodzieży ofertę na ferie zimowe. Serdecznie zapraszamy!Szczegóły w załączniku.

Kurs tańca w karnawale

Zatańcz w karnawale! Zamiast siedzieć w domu możesz poznawać taneczne kroki na kursach tańca organizowanych przez MOKSiR. W programie tańce latynoamerykańskie i standardowe. Zapisy w Informacji MOKSiR tel: 32 623 30 86 wew. 53


Poetycko-muzyczne Walentynki

Na wieczór "Nie tylko dla zakochanych" zapraszamy 14 lutego 2012 roku o godz. 17.30 do klubu "Stara Kotłownia". Będzie wyjątkowa atmosfera, poezja, muzyka i niespodzianki.
2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl