imieniny: Ildefonsa, Rajmunda. 23 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Dramatoczytanie z Teatrem Imaginarium
28 maja 2011 w sali teatralnej o godz. 11.00 po raz kolejny odbędzie się czytanie dramatu współczesnego. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!

Klang razem ze Słoneczną Falą Muzyki

28 maja 2011 r. o godz. 15.00 na Słonecznej Fali Muzyki odbędzie się Przegląd Kapel "Klang". Miejsce: scena na chrzanowskim rynku. Zapraszamy!


Drewniana Maska dla Imaginarium!
Teatr Imaginarium z Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zwyciężył XXXVIII Wadowickie Spotkania Teatralne "Zgraja". Zdobył główną nagrodę festiwalu - Drewnianą Maskę!

Requiem dla Sidney'a Lumeta
Dyskusyjny Klub Filmożerców zaprasza na kolejne spotkanie. Najbliższe spotkanie wyjątkowo w środę, 11 maja  godz. 18.30, sala konferencyjna MOKSiR. Wstęp wolny!

Paweł Paprocki znów zaśpiewa z Majką Jeżowską

I miejsce dla Pawła Paprockiego w kategorii 8-10 lat i wyróżnienie dla Dominiki Pater w kategorii 14-16 lat. Ta dwójka z moksir-owskiego zespołu Fantazja znalazła się w gronie laureatów VI Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Majki Jeżowskiej "Rytm i Melodia". Wkrótce utalentowanych młodych chrzanowian usłyszymy na płycie „Czarodzieje uśmiechu".


Zapraszamy na nową stronę CHTVL
Ruszyła nowa strona Chrzanowskiej Telewizji Lokalnej. Teraz widzowie mogą znaleźć nasze programy nie tylko na stronie MOKSiR-u w Chrzanowie, ale także pod adresem www.chtvl.chrzanow.pl. Zapraszamy!

"O Herb Grodu Miasta Chrzanowa"
Zapraszamy na uroczyste podsumowanie XXV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego "O Herb Grodu Miasta Chrzanowa" . 21 maja - sala konferencyjna "Sokół", ul. Sokoła 24 w Chrzanowie, godz. 16.00.

WSZYSTKO O ALMODOVARZE
Dyskusyjny Klub Filmożerców zaprasza na kolejne spotkanie 26 maja (czwartek) godz. 18.30, sala konferencyjna MOKSiR. Wstęp wolny!

Małopolskie Dni Bł. Jana Pawła II
Zapraszamy Państwa na niezwykły pokaz dwóch filmów o Janie Pawle II, który odbędzie się 10 czerwca o godz. 16.00 w kinie "Sztuka". Wstęp Wolny!

Zobacz X-Factor na żywo na wielkim ekranie
Ostatni przed finałem odcinek programu X-Factor, w którym występuje chrzanowianka Ada Szulc, 29 maja 2011 roku będzie transmitowany na żywo na telebimie przy placu Tysiąclecia.

Nie przegap! Świętujemy Dni Chrzanowa!
Coraz bliżej do Dni Chrzanowa 2011. W tym roku święto miasta rozpocznie się w piątek 3 czerwca i potrwa do niedzieli 5 czerwca. Szczegóły w załączniku.

Tak rodzą się i rozwijają talenty
Już po raz 25 Chrzanów zwołał biesiadę pokonkursową. – Jest to od dawna ugruntowane miejsce spotkań, rodzenia się i rozwijania talentów, publikowania twórczości, współpracy z oświatą – powiedział eseista i krytyk literacki Jan Brudnicki, ogłaszając werdykt jury XXV Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Herb Grodu Miasta Chrzanowa.

Sztywny Pal Azji ma 25 lat!
Sztywny Pal Azji obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia. Z tej okazji podczas Dni Chrzanowa 4 czerwca, zespół zagra jubileuszowy koncert (godz. 21.00). Wcześniej, na benefisie Szpala, wystąpią zaproszeni goście: WyRock, Shamboo, Kid A, UR (start o godz. 14.00). Nie możecie tego przegapić!2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl