imieniny: Radomira, Walerego. 28 stycznia 2020
 

 

 
Co? Gdzie? Kiedy?
 
Aktualności


Odsłonimy Nowy Rok na placu Tysiąclecia!
Pierwszy sylwester w sali koncertowo-balowej Sokół albo tradycyjna już zabawa pod gwiazdami na placu Tysiąclecia. Te dwie propozycje na sylwestrową noc szykuje Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie.

Wigilia na Rynku
Tradycją naszego miasta stała się "Wigilia na chrzanowskim rynku". W tym roku zapraszamy 18 grudnia w godzinach od 11.00 do 13.00.

Andrzej Grabowski i Jack Band w WIECZORZE KULTURALNYM

Zapraszamy na WIECZÓR KULTURALNY, w którym przed WIGILIĄ DLA BEZDOMNYCH wystąpią: Andrzej Grabowski w roli satyryka i wokalisty. W świąteczny nastrój wprowadzi gości zespół Jack Band.
17 grudnia - sala teatralna MOKSiR - godz. 18.00


Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Dostawa ciepła z sieci ciepłowniczej do budynku Domu Kultury i Hali Sportowej od dnia 01.01.2011r - ogłoszenie o udzieleniu zamówienia.

PRZYGODY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA
Dzieci ze studia baletowego, działającego w MOKSiR, wytrwale pracowały od września do grudnia, by w efekcie wystawić kolejne przedstawienie baletowe - prezent dla swoich rówieśników z okazji św. Mikołaja.

FINAŁ MIKOŁAJKOWEGO KONKURSU PIOSENKI
To było prawdziwe święto piosenki dziecięcej i młodzieżowej. Imprezie, tradycyjnie patronował Święty Mikołaj, który wcześniej na rynku przywitał się z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta.

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty
Podajemy do publicznej wiadomości informację o wyborze najkorzystniejszej oferty na "Dostawę kinowego sprzętu cyfrowego..."

Publiczne oświadczenie o wynikach przeprowadzonej zbiórki na rzecz Nikoli Chwastarz
10 grudnia 2010 r., podczas koncertu charytatywnego w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie, przy ul. Broniewskiego 4 odbyła się publiczna zbiórka pieniężna na rzecz Nikoli Chwastarz. W czasie trwania imprezy zgromadzono kwotę: 1585 zł.

HERODY - Małopolski Przegląd Grup Kolędniczych
Tradycja kolędowania w wielu wsiach Małopolski w okresie Bożego Narodzenia i Nowego Roku trwa nieprzerwanie od wielu lat, jednak gdzieniegdzie zmieniają się cechy dawnego "chodzenia po kolędzie", które przekształca się we współczesne widowisko teatralne. 16 stycznia 2011r. - zapraszamy - wstęp wolny!

Były kolędy, życzenia i specjały tradycyjnej kuchni
W sobotę 18 grudnia, jak co roku, na chrzanowskim rynku odbyło się spotkanie wigilijne dla mieszkańców naszego grodu. Ta sympatyczna tradycja wpisała się już na stałe do przedświątecznego kalendarza imprez.

Koncert kolęd i pastorałek w MOKSiR
8 stycznia 2011, o godz. 17.00 na sali teatralnej MOKSiR, w ramach XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, odbędzie się koncert kolęd i pastorałek - "O, gwiazdo prowadź nas..."


Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Dostawa kinowego sprzętu cyfrowego zgodnego ze standardami DCI, ekranu perełkowego wraz z instalacją sprzętu, zestrojeniem i instruktażem obsługi

Premiera spektaklu Michała Bałuckiego DOM OTWARTY
7 stycznia 2011 o godz. 18.00 w sali teatralnej MOKSiR odbędzie się spektakl premierowy pt. "Dom otwarty" w wykonaniu grupy teatralnej APART  działającej w domu kultury już ponad 6 lat.2020: styczeń, luty
2019: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2018: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2017: grudzień
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski O�rodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzan�w
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl