imieniny: Walerego, Damazego. 11 grudnia 2017
 

 









 
Co? Gdzie? Kiedy?
 




Koncerty Stara Kotłownia




Archiwum koncertów:

7.05.2016 - KLANG, Heart Attack - [relacja wideo]
23.04.2016 - Credo - rock - [relacja wideo]
11.03.2016 - Metalowa sesja 2 (Disephia, Post Profession) -  metal [relacja wideo]
21.02.2016 - Kabanos, Pull The Wire - metal alternatywny [relacja wideo]

 * 2015*
18.12.2015 - Tajna Lista [5-lecie zespołu]. Gościnnie: duet Urszula Fryzka-Jerzy Styczyński; Eder - rock/blues [relacja wideo]
28.11.2015 - Koniec Świata [impreza andrzejkowa] - ska/rock/folk [relacja wideo]
31.10.2015 - The Trepp, Ga Ga Zielone Żabki [wywiad z wokalistą Zielonych Żabek] - punk [relacja wideo]
5.09.2015 godz. 18.00 - KUMPLE DLA KUMPLI: Kurtyna, Premiera (DaBop), DJ Krzyku (Scream Music), Animations, Code Breaker [relacja wideo]
9.05.2015 godz. 16.00 - KLANG - przegląd zespołów muzycznych [relacja wideo]
11.04.2015 godz. 19.00 - Eder - rock [relacja wideo] 
21.03.2015 godz. 19.00 - Credo - rock [relacja wideo]
6.02.2015 godz. 19.30 - Młody PSZ - hip-hop
23.01.2015 godz. 19.00 - Wojtek Szumański, Chilitoy - pop rock [relacja wideo]

 * 2014 *
29.11.2014 godz. 19.00 - Bas Tajpan & Bob One (Impreza andrzejkowa) - dub/regae - [relacja wideo]
19.09.2014 godz. 20.00 - We Can Be Agry Too - rock [relacja wideo]
14.06. 2014 godz. 20.00 -  Eripe & Quebonafide - hip-hop
10.05.2014 - Klang 2014 [relacja wideo]
11.04.2014 godz. 20.00 - Bedu, Tajna Lista - rock [fotorelacja]
15.03.2014 godz. 20.00 - Straight Jack Cat - garage rock [relacja wideo]
22.02.2014 godz. 20.00 - Vixen - hip-hop [relacja wideo]
25.01.2014 godz. 19.30 - Lad`s Life (elektronika/rock), SKANGUR - ska/rock [relacja wideo]

 * 2013 *
3.11.2013 godz. 20.00 - Bongo Jerusalem, Chilitoy - rock  [relacja wideo]
9.11.2013 godz. 20.00 - Rover - hip hop [relacja wideo]
25.10.2013 godz. 18.00-23.00 - Dub sesja - dub, reggae, roots 
28.09.2013 godz. 19.00 Sad Wednesday, Selfhated Machine - rock  [relacja wideo]
30.08.2013 godz. 20.00 TeWu - hip-hop [relacja wideo]
12.07.2013 godz. 16.00-22.00 - Dub Mystic 4 - dub/roots/reggae [relacja wideo]
29.06.2013 godz. 19.00 BAOBAB - reggae [relacja wideo]
11.05.2013 godz. KLANG 2013 - przegląd zespołów muzycznych [relacja wideo]
27.04.2013 godz. 19.00 Wyrock, Suckers Train Blues - rock [relacja wideo]
5.04.2013 godz. 19.00 Selfhated Machine - rock alt./grunge/punk
2.03.2013 godz. 17.00-22.00 Dub Sesja - dub, reggae
16.03.2013 godz. 19.00 Blank Space - rock
23.02.2013 godz. 19.00 Metalowa sesja: Formis (thrash/death), Dogmatic (thrash/death), Black From The Pit (metal/southern rock) [relacja wideo]
1.02.2013 godz. 19.00  Trafo - rock [relacja wideo]

 * 2012 *
17.11.2012 godz. 19.00 - Chilitoy, Bongo Jerusalem  [relacja wideo]
25.10.2012 godz. 19.00 - Sztywny Pal Azji [relacja wideo]
12.10.2012 godz. 20.00 - Natty Dead
15.09.2012 godz. 19.00 - Event Dub/Reagge - Dub Sesja - Mystical BattaLion   [relacja wideo]
31.08.2012 godz. 19.00 - Antidotum [relacja wideo]
27.04.2012 godz. 19.00 - Epic Fail  [relacja wideo]
14.04.2012 godz. 19.00 - Chilitoy, Bongo Jerusalem [relacja wideo]
23.03.2012 godz. 20.00 - Sucker Train Blues [relacja wideo]
17.03.2012 godz. 19.30 - Skangur [relacja wideo]
10.02.1012 godz. 19.00 - Maciej Fortuna Trio [relacja wideo]
27.01.2012 godz. 19.00 - Straight Jack Cat





Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86
fax: 32 623 40 22
email: moksir@chrzanow.pl