imieniny: Elżbiety, Seweryna. 19 listopada 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


Boeing, boeing - ODLOTOWE NARZECZONE

Teatr Bagatela zaprasza do sali teatralnej MOKSiR 28 stycznia 2018 roku o godz. 18:00 na spektakl komediowy "Boeing, boeing - ODLOTOWE NARZECZONE". Bilety w cenie 70 zł (parter) i 55 zł (balkon).Jedna z najzabawniejszych teatralnych komedii ostatniego półwiecza w nowym przekładzie i adaptacji niezrównanego Bartosza Wierzbięty, który kongenialnie spolszczył „Shreka"!

Maks nie ma żadnych problemów z życiem uczuciowym, dopóki grafik lotów jego trzech nie wiedzących o sobie nawzajem narzeczonych-stewardess pewnego dnia się nie pokryje... Miłosny czworokąt uzupełniają przyjaciel głównego bohatera i rezolutna rosyjska gosposia, tym bardziej komplikujący akcję, im bardziej starają się ją rozplątać.

Dodatkowym smaczkiem inscenizacyjnym jest podwójna obsada spektaklu, kusząca do ponownej wizyty w teatrze i dająca widzowi niepowtarzalną okazję do własnych porównań.

Sztuka wpisana do księgi Guinessa za rekordową ilość wystawień i wyróżniona prestiżową Tony Award, bawi nieustannie publiczność pod każdą szerokością geograficzną.

 

 

Czas: 135 min.
powrótMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl