imieniny: Ireny, Jana. 20 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


NOWOROCZNA GALA KONCERT WIEDEŃSKI&MUZYKA FILMOWA

14 stycznia 2018 roku zapraszamy do MOKSiR na Noworoczną Galę Koncert Wiedeński & Muzyka Filmowa. Przedsprzedaż biletów w cenie 70 zł (balkon) i 80 zł (parter) do 30 października 2017 r. Po tym terminie bilety w cenie 80 zł (balkon) i 90 zł (parter) do godz. 16:00. ZOBACZORKIESTRA WIRTUOZI ODESSY „Tempi Moderni"

SOLIŚCI NARODOWEGO TEATRU, OPERY I BALETU W ODESSIE


Zapraszamy Państwa w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery, gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana, miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych.

Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów - łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

Wspaniali artyści, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu na które Państwa serdecznie zapraszamy.


Wykonawcy:
Vitaliy Kovalchuk - dyrygent
Oskar Jasiński - tenor / powadzenie koncertu
Aliona Hrishuk - sopran
Alina Vorokh -mezzosopran
Alexandr Stryuk - baryton
Dimitry Mikheew - tenor
Gayane Arutyunian - sopran
powrótMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl