imieniny: Urszuli, Hilarego. 21 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


BALLET MAGNIFICAT ponownie w Chrzanowie!

Już po raz szósty do Chrzanowa przyjedzie Ballet Magnificat. Zapraszamy 23 kwietnia (niedziela) 2017, godz. 18.00 do sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie.Tym razem Ballet Magnificat wystawi swój najnowszy spektakl „Twarzą w twarz" („Spotkanie"). Niespodzianką będzie to, że artyści zatańczą do utworów śpiewanych w języku polskim! W ich nagraniu brali udział czołowi artyści polskiej sceny muzycznej.Bilety w cenie 35 zł, ulgowe 30 zł do nabycia:

- Informacja MOKSiR, tel. 32 623 30 86 w.53
- 692430653 - nr telefonu organizatora

Ballet Magnificat, to założona w 1986r. amerykańska grupa baletowa z Jackson nad Missisipi, wystawiająca swoje spektakle na całym świecie. Łączy ze sobą balet tradycyjny z nowoczesnym, tworząc niezwykłe spektakle teatralno-muzyczne. To dynamiczna mieszkanka wielu odmian tańca: od klasycznego przez jive, aż po motywy celtyckie i żydowskie połączona z ewangelicznym, głębokim i poruszającym przesłaniem spektakli, stanowi o wyjątkowości zespołu. Do tej pory artyści wystąpili dla około 12 milionów widzów na całym świecie. W Chrzanowie wystąpią po raz szósty. Ballet Magnificat wystawia ponad 200 spektakli rocznie w całych Stanach Zjednoczonych oraz za granicą (przede wszystkim w Azji i Europie). W Europie występowali m.in. w Mediolanie, Paryżu, Berlinie, Pradze, Zagrzebiu, Kijowie, St.Petersburgu, Moskwie). „Wysublimowane piękno, najwyższy profesjonalizm" - napisał o nich amerykański Dallas Morning News.

„Twarzą w twarz" („Spotkanie") to spektakl przedstawiający historię dwóch kobiet i dwóch historii życia, w których odnajdzie się każdy z nas. Każda z nich staje przed wyborami, które wpłyną na przyszłość każdej z nich. „Twarzą w twarz" to piękna historia o walce o wolność i poszukiwaniu sensu życia. Oprócz polskich utworów usłyszymy muzykę takich kompozytorów, jak Dario Marianelli, Atli Örvarsson, Brian Tyler czy Ilan Eshkeri.
Zapowiedź spektaklu: https://www.youtube.com/watch?v=-tvP7BNP1fw
Stowarzyszenie „Do Źródła" od 2012r. organizuje spektakle Ballet Magnificat w Polsce. Na każdy występ przychodzi 600 - 1000 osób, wypełniając do ostatniego miejsca sale teatralne.
Zapraszamy:
Stowarzyszenie Do Źródła
www.dozrodla.org
www.facebook.com/StowarzyszenieDoZrodla
Miejski Ośrodek Kultury i Sportu w Chrzanowie
powrótMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl