imieniny: Urszuli, Hilarego. 21 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


PORTRETY ÓWCZESNYCH OGRODÓW W SZTUCE
11 czerwca kolejny film z cyklu "Wystawa na ekranie". Widzowie Kina Sztuka obejrzą dokument "Portrety ówczesnych ogrodów. Od Moneta do Matisse'a". Seans o godz. 13.00.

W CHRZANOWIE USTANOWIONO NOWY REKORD
1 czerwca 2017 na Placu Tysiąclecia w Chrzanowie ( wynikiem 417 osób) ustanowiono rekord Polski w największej liczbie osób z komórką miodu w formie przestrzennej. Wydarzenie  zorganizowano z okazji jubileuszu 100-lecia koła pszczelarskiego CABANKA. Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia serdecznie dziękujemy za obecność i dobrą zabawę.

KOMUNIKAT O UTRUDNIENIACH W RUCHU
W związku z Dniami Chrzanowa do 5 czerwca będzie zamknięta ul. Kusocińskiego na odcinku od ul. Bagnistej do ul. Broniewskiego oraz ul. Broniewskiego na odcinku od ul. Gancarskiej do Kusocińskiego. Przepraszamy za utrudnienia.

SPOTKANIE Z TWÓRCZOŚCIĄ KONRADA OBROKA
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na spotkanie z twórczością Konrada Obroka oraz promocję jego dwóch tomików wierszy "Szara energia" oraz "Psychiczny prąd".
9 czerwca 2017 r. godz. 17.00 - Klub Stara Kotłownia.Wstęp wolny!

WERNISAŻ MALARSTWA I CERAMIKI ZBIGNIEWA GIERCZAKA
26 maja 2017 w galerii NA STYKU odbył się wernisaż malarstwa i ceramiki chrzanowskiego artysty Zbigniewa Gierczaka.Otwarcie wystawy zgromadziło liczną grupę miłośników sztuki oraz przyjaciół i rodzinę artysty.

ROZŚPIEWANA CIUCHCIA - wyniki
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu piosenki, który odbył się 4 czerwca 2017r.

TURNIEJ TAŃCA TOWARZYSKIEGO o Puchar Burmistrza Chrzanowa
Zapraszamy na Otwarty Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Miasta Chrzanowa, który odbędzie się 10 czerwca 2017 roku w godz. 9:30 - 21.00 w hali widowiskowo-sportowej MOKSiR w Chrzanowie przy ul. Kusocińskiego 2. Wstęp wolny.

SPEKTRUM - wernisaż wystawy Cypriana Hołowni
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii, malarstwa i rysunku Cypriana Hołowni, który odbędzie się w Galerii na Piętrze 9 czerwca 2017 roku o godz. 18.30

X Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów - wyniki
Zapraszamy do zapoznania się z wynikami X Przeglądu Twórczości Artystycznej Seniorów, który odbył się 2 czerwca 2017 r. Szczegóły w załączniku.

DOMEK ARTYSTÓW WSZELAKICH - X festiwal osób niepełnosprawnych
9 czerwca , godz. 9.00 - 14.00 serdecznie zapraszamy na występy artystyczne w ramach X festiwal osób niepełnosprawnych. Szczegółowy program na afiszu. Miejsce: sala teatralna MOKSiR. Wstęp wolny!.

IX OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI NA OPOWIADANIE FANTASTYCZNE
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie ogłasza Ogólnopolski Konkurs Literacki na Opowiadanie Fantastyczne PIGMALION FANTASTYKI. Termin nadsyłania prac mija z dniem 27 lipca - NIE decyduje data stempla pocztowego.

POMOC DOMOWA - spektakl Teatru Bagatela
Na spektakl Teatru Bagatela zapraszamy serdecznie 30 września 2017r, sala teatralna MOKSiR - godz. 19.00. Rezerwacja biletów, tel. 32 62 330 86 w. 53 (parter: 70 zł, balkon - 55 zł).2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl