imieniny: Małgorzaty, Wiktora. 17 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


JAK WYGLĄDA AMERYKAŃSKI IMPRESJONIZM
1 maja zapraszamy do Kina Sztuka na pokaz filmu "W ogrodzie artysty malarza. Amerykański impresjonizm". Seans o godz. 13.15.

O HERB GRODU MIASTA CHRZANOWA - konkurs poetycki
Zapraszamy do udziału w XXXI Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "O Herb Grodu Miasta Chrzanowa". Ogłoszenie wyników i rozdanie nagród: 20 maja 2017 w klubie Stara Kotłownia, godz.: 16.00. Wstęp wolny.

ROZŚPIEWANA CIUCHCIA - wyniki
W załączniku lista finalistów II Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Dziecięcej "Rozśpiewana Ciuchcia". Na występ finalistów zapraszamy - 4 czerwca 2017 godz. 10.00 - Klub Stara Kotłownia.

Klang 2017 już 13 maja
13 maja zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na Przegląd Zespołów Muzycznych KLANG. W tym roku zgłosiła się rekordowa liczba kapel (ponad 20). Do udziału w koncercie konkursowym zostało zakwalifikowanych 8 zespołów: Ayers Rock, Big Spliff, Gentle Blow, Hamingja, High Five, Prowizorium, Strach Uszu, Wyjście Awaryjne. Gościnnie zagra John Revolta. Start imprezy: 16:00. Wstęp wolny.

KOMUNIKAT O UTRUDNIENIACH W RUCHU
W związku z organizowanym przez Urząd Miejski w Chrzanowie i Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w dniu 7 maja wydarzeniem biegowym pn. „Pociąg do biegania - I Chrzanowski Bieg Uliczny" wystąpią utrudnienia w ruchu. Zobacz mapkę.

DLA CIEBIE MAMO
Zapraszamy wszystkie mamy i nie tylko... na specjalny program artystyczny pt. "Dla Ciebie Mamo" przygotowany przez dzieci z zespołów artystycznych działających MOKSiR oraz z przedszkola samorządowego nr 10 i przedszkola samorządowego nr 4. W programie m.in. niespodzianki dla publiczności. 28 maja - sala teatralna MOKSiR - godz. 15.00.

USTANAWIAMY REKORD POLSKI
Z okazji jubileuszu 100-lecia koła pszczelarskiego CABANKA Zapraszamy do udziału w ustanawianiu rekordu Polski w największej liczbie osób z komórką miodu w formie przestrzennej. 1 czerwca 2017 - Plac Tysiąclecia w Chrzanowie, godz. 10.30.

WIDZENIE ZAPOŻYCZONE
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa członków GRUPY X. 12 maja 2017 godzina 18.00 - Galeria Na Piętrze.

Małopolski Festiwal Innowacji
W ramach Małopolskiego Festiwalu Innowacji zapraszamy 18 maja 2017r o godz. 20.00 - sala teatralna MOKSiR. Szczegóły na afiszach.

W RYTMIE WALCA I POLKI - przedstawienie baletowe
Zapraszamy serdecznie na spektakl baletowy w wykonaniu uczniów studia baletowego MOKSiR. 1 czerwca, sala teatralna, godz. 9.00 i 11.00. Bilety - 5 zł , do nabycia w informacji  (parter).

CHRZANOWSKA OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKÓW
Na V Chrzanowską Olimpiadę Przedszkolaków zapraszamy serdecznie 2 czerwca 2017 o godz. 10.00. Miejsce: hala widowiskowo-sportowa, ul. Kusocińskiego 2.

GENTLE BLOW wygrał KLANG 2017
Chrzanowska formacja Gentle Blow wygrywa tegoroczny Przegląd Zespołów Muzycznych KLANG. Zespół odstąpił część nagrody dla krakowskiej grupy Strachu Uszu. Obie kapele usłyszeć będzie można 3 czerwca podczas Dni Chrzanowa.

MOJE RZEŹBY OŻYŁY- spektakl teatralny
Zapraszamy na  spektakl teatralny w reż. Marcina Kobierskiego pt. "MOJE RZEŹBY OŻYŁY" - rzecz o Michale Gierze, rzeźbiarzu ludowym z Rybnej (1853 - 1929). 23 maja 2017 - sala teatralna MOKSiR., godz. 16.00, wstęp wolny.

DNI CHRZANOWA 2017
Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z programem Dni Chrzanowa. Szczegóły na afiszu.

Wystawa malarstwa i ceramiki Zbigniewa Gierczaka

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza nawystawę malarstwa i ceramiki Zbigniewa Gierczaka. Wernisaż wystawy odbył się 26 maja w Galerii Na Styku.


CHRZANOWSKIE STRAŻACZKI - wystawa fotograficzna
W ramach XI DNIA STRAŻAKA - zapraszamy na wystawę pt. "Chrzanowskie strażaczki 2017". 2 czerwca 2017, godz. 16.30 - 19.00 - pasaż za MOKSiR.

MIASTECZKO ROWEROWE i POKAZ AKROBATYCZNY
W niedzielę 4 czerwca o godz. 10.00 zapraszamy na Plac Tysiąclecia, do miasteczka rowerowego. Chętni mogą korzystać z trzech stref: ruch uliczny ze znakami, mini tor przeszkód oraz alkogogle. Instruktorzy nauczą dzieci zasad ruchu drogowego i zachęcą je do aktywnego spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Natomiast o godzinie 11.00 - ROWEROWY POKAZ AKROBATYCZNY! Nie możecie tego przegapić!

DLA CIEBIE MAMO
Bogaty i różnorodny był program artystyczny przygotowany specjalnie dla mam z okazji ich święta. Swoje talenty muzyczne, wokalne i taneczne zaprezentowali liczni wykonawcy - wychowankowie chrzanowskich przedszkoli oraz sekcji artystycznych MOKSiR.

CHRZANOWSKIE ŚWIĘTO POEZJI
W sobotnie popołudnie, 20 maja 2017r. , MOKSiR-owski klub Stara Kotłownia zapełnił się poetami - laureatami 31. Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego „O Herb Grodu Miasta Chrzanowa". Nie zabrakło też licznych sympatyków poezji, przyjaciół i rodzin wyróżnionych poetów.2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl