imieniny: Małgorzaty, Wiktora. 17 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


RENOIR I JEGO TWÓRCZOŚĆ

5 marca zapraszamy do kina Sztuka na film dokumentalny "Renoir poważany i znieważany" w ramach cyklu "Wystawa na ekranie". Seans o godz. 14.00.


CABAN DRUMMER FEST 2017
Pierwszy chrzanowski festiwal perkusyjny Caban Drummer Fest już 18 marca w klubie Stara Kotłownia. Zobaczymy kilku perkusistów grających utwory własne, covery i solówki. Na uczestników imprezy czekają niespodzianki. Wstęp bezpłatny! Zapraszamy.

I Chrzanowski Bieg Uliczny POCIĄG DO BIEGANIA
Urząd Miejski w Chrzanowie oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zapraszają do udziału w I Chrzanowskim Biegu Ulicznym POCIĄG DO BIEGANIA 7 maja 2017 r . TU OBEJRZYSZ ZWIASTUN Szczegóły w REGULAMINIE. Patronat sportowy nad wydarzeniem objął Dariusz Strychalski.

MĘŻCZYZNA IDEALNY - komedia
28 kwietnia 2017 zapraszamy na komedię terapeutyczną pt. "MĘŻCZYZNA IDEALNY". Bilety w cenie 60 i 70 zł do nabycia w informacji MOKSiR lub www.kupbilecik.pl i www.biletyna.pl. Sala teatralna MOKSiR - godz.19.00.

KONKURS PALM WIELKANOCNYCH
Zapraszamy do udziału w konkursie palm wielkanocnych, który odbędzie się 9 kwietnia 2017 o godz. 12.30 na chrzanowskim rynku.

BEZ GRANIC (ZMIANA TERMINU)
Na rozstrzygnięcie ogólnopolskiego konkursu poetyckiego dla dzieci i młodzieży zapraszamy 18 marca 2017 godz. 11.00 do kina Sztuka (Galeria Na Piętrze).

HISTORIE CHRZANOWSKICH MIKOŁAJÓW - wyniki konkursu
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji  ogłasza wyniki konkursu pt. HISTORIE CHRZANOWSKICH MIKOŁAJÓW .

WARSZTATY ETNOGRAFICZNE
Na warsztaty etnograficzne zapraszamy 18 marca 2017r., w godz. 10.00 - 15.00 - sala konferencyjna MOKSiR. Wstęp wolny. Zapisy w informacji MOKSiR

KAŻDY MA SWOJE KILIMANDŻARO
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Polskie Towarzystwo Tatrzańskie Oddział w Chrzanowie zapraszają na wystawę Grzegorza Kłeczka pt. „Każdy ma swoje Kilimandżaro". Wernisaż odbył się 8 marca 2017r. Galeria NA STYKU.

Caban Drummer Fest 2017 - relacja
Pierwsza edycja chrzanowskiego festiwalu perkusyjnego przyciągnęła tłumy. W Starej Kotłowni pojawili się nie tylko perkusiści i ich rodziny, ale także całe rodziny z małymi dziećmi. Popisy lokalnych bębniarzy zjednoczyły chrzanowskie środowisko muzyczne, a 30 minutowy finał w wykonaniu 4 perkusistów równocześnie rozgrzał klub do czerwoności.

BEZ GRANIC - wyniki konkursu
Przedstawiamy wyniki z XVIII Ogólnopolskiego Konkursu Poetyckiego dla Dzieci i Młodzieży „Bez Granic", którego rozstrzygnięcie miało miejsce 18 marca br.


OGŁOSZENIE
Ogłoszenie o przetargu w formie wyboru ofert na wyłączną sprzedaż piwa i obsługę gastronomiczną podczas Dni Chrzanowa 2017. Termin składania ofert: 10.04.2017. Szczegóły w załącznikach.

OGŁOSZENIE
Ogłoszenie o przetargu w formie wyboru ofert na dzierżawę terenu pod urządzenia wesołego miasteczka podczas Dni Chrzanowa 2017. Termin składania ofert: 10.04.2017. Szczegóły w załącznikach.

RYSUNEK, MALARSTWO I INNE TECHNIKI PŁASKIE - zapisy na warsztaty
Zapraszamy serdecznie na nowe warsztaty plastyczne. Spotkania w piątki w godz. 16.00-18.00. Zajęcia prowadzi mgr Urszula Obydzińska. Odpłatność - 15 zł za miesiąc. Szczegóły tel. 32 62 330 86 wew. 53.

Niezwykłe spotkanie z Krystyną Mazurówną
7 kwietnia 2017 r o godz. 17.00 zapraszamy serdecznie do Starej Kotłowni na niezwykłe spotkanie z polską tancerką i choreografką pracującą we Francji, solistką „Casino de Paris” - Krystyną Mazurówną. Podczas odbędzie się wykład prof. Krystyny Leśniak-Moczuk "Styl życia seniorów - jak się starzeć z radością".

PAMIĘTAJMY O OGRODACH - otwarcie wystawy
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury , Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na wystawę Stowarzyszenia "Ceramika Bez Granic", której wernisaż odbył się 7 kwietnia 2017r.

CUKRZYCA U DZIECI - ROZPOZNAJ, ZROZUM,WSPIERAJ - konferencja,warsztaty
W ramach XII Ogólnopolskiego Integracyjnego Festiwalu Tańca i Piosenki CHRZANOWSKA LOKOMOTYWA ARTYSTYCZNA wraz z Towarzystwem Pomocy Dzieciom i Młodzieży z Cukrzycą zapraszamy na konferencję połączoną z praktycznymi warsztatami. 22 kwietnia 2017, godz. 10.00 - sala konferencyjna MOKSiR, ul. Broniewskiego 4. Udział bezpłatny. Zapisy - do 15 kwietnia.

PIĘKNYCH I MĄDRYCH WIERSZY NIE ZABRAKŁO
Gala rozdania laurów poetyckich w XIX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim "Bez Granic" odbyła się 18 marca 2017 r. w galerii "Na Piętrze" MOKSiR .W uroczystości wzięło udział blisko 100 gości - wśród których nie zabrakło laureatów konkursu, ich rodzin, przyjaciół oraz sympatyków poezji.2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl