imieniny: Urszuli, Hilarego. 21 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


Orszak Trzech Króli
6 stycznia 2017 r w południe zapraszamy na tradycyjny Orszak Trzech Króli. Szczegóły na plakacie.

HERODY - małopolski przegląd grup kolędniczych
Na XIX małopolski przegląd grup kolędniczych HERODY 2017 zapraszamy serdecznie 6 stycznia 2017. - sala teatralna MOKSiR. Przegląd rozpocznie się o godz. 14.00.

Piotr Bałtroczyk – Mężczyzna z kijowym peselem
22 stycznia do Chrzanowa przyjeżdża Piotr Bałtroczyk. Bilety na kabaret w cenie 40 i 45 zł. Początek występu: godz. 19.30.

Wystawa na ekranie - kolejny sezon startuje w styczniu!
Kolejny sezon cyklu "Wystawa na ekranie" startuje 14 stycznia w kinie Sztuka pokazem filmu dokumentalnego "Goya. Widzenie ciała i krwi". Początek o godz. 13.00. Bilety dostępne w kasie kina, Informacji MOKSiR oraz przez internet. Zobacz zapowiedź wideo.

Chrzanowski finał WOŚP 2017
Już po raz 25. zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tę akcję włącza się również Chrzanów. Szczegóły w załączniku.

OD MARZEŃ DO METAFOR - wystawa malarstwa
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza na
otwarcie wystawy Anny Lewińskiej pt. OD MARZEŃ DO METAFOR.
13 stycznia 2017 godz. 18.00, Galeria Na Piętrze, ul. Broniewskiego 4.

Kino ferie 2017
Jak co roku zapraszamy najmłodszych widzów do kina Sztuka. Podczas tegorocznych ferii obejrzeć będzie można 4 filmy: "Królowa Śniegu 3", "Wilk w owczej skórze", "Szajbus i pingwiny" oraz "Trolle 3D".

Barwny orszak Trzech Króli piąty raz w Chrzanowie
Po raz piąty trzej królowie pojawili się w Chrzanowie. Mimo mrozu barwna uroczystość przyciągnęła tłumy.

ODKRYWAMY AZJĘ Z MOXI [FERIE 2017]
Serdecznie zapraszamy dzieci do udziału w organizowanych przez MOKSiR feriach pt. "Odkrywamy Azję z MOXI".  Szczegółowy plan zajęć dostępny jest w załączniku. UWAGA! bal karnawałowy dla dzieci odbędzie się w klubie Stara Kotłownia, ul. Broniewskiego 4 (10 lutego, godz. 10.00)

Razem zmieniajmy internet na lepsze [konkurs plastyczny]
MOKSiR ogłasza konkurs plastyczny pt. "Razem zmieniajmy internet na lepsze". Jego celem jest propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu do zasobów Internetu przez dzieci i młodzież. Termin nadsyłania prac upływa 6 lutego 2017 roku. Szczegóły w regulaminie konkursu.

BALLET MAGNIFICAT ponownie w Chrzanowie!
Już po raz szósty do Chrzanowa przyjedzie Ballet Magnificat. Zapraszamy 23 kwietnia (niedziela) 2017, godz. 18.00 do sali teatralnej MOKSiR w Chrzanowie.

BEZ GRANIC - konkurs literacki dla dzieci i młodzieży
Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w XVIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim BEZ GRANIC, mając nadzieję, że konkurs stworzy wszystkim piszącym możliwości nawiązania wielu poetyckich kontaktów i przyjaźni oraz da szansę na podzielenie się swoją twórczością z innymi. Termin nadsyłania prac: 25 lutego 2017 r.

Promocja tomiku poezji Katarynki
20 stycznia 2017 o godz. 18.00 zapraszamy do Starej Kotłowni na spotkanie poetycko-muzyczne oraz promocję tomiku poezji "Katarynki" Katarzyny Miarczyńskiej. prawa muzyczna: Agata Rymarowicz z zespołem.

Sekcje artystyczne MOKSiR w czasie ferii
Podajemy informację dotyczącą działalności sekcji artystycznych MOKSiR w okresie ferii zimowych. Szczegóły w załączniku.

CIĄGLE W DRODZE.... wystawa Marity Benke-Gajdy
Zapraszamy na wystawę Marity Benke-Gajdy "Ciągle w drodze...". Wystawa z okazji 35-lecia pracy twórczej artystki. Galeria Na Styku MOKSiR Chrzanów, ul. Broniewskiego 4. Wernisaż wystawy odbył się 26 stycznia 2017 r.

OD MARZEŃ DO METAFOR
Galeria Na Piętrze chrzanowskiego MOKSiR-u prezentuje obrazy krakowskiej malarki Anny Lewińskiej. Przestrzeń galerii wypełniło blisko 60 obrazów, na których artystka uwieczniła swoje refleksje, życiowe doświadczenia i przemyślenia, lęki, obawy, a także swój ciepły stosunek do przyrody.

Uwaga! Dodatkowy seans filmu!
Z uwagi na ogromne zainteresowanie filmem "Trolle" 3D Kino Sztuka zaprasza na dodatkowy seans 31 stycznia (wtorek) o 11.30.2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl