imieniny: Małgorzaty, Wiktora. 17 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


PRĘCIK - spektakl teatralny dla dzieci
16 września zapraszamy na spektakl teatralny "Pręcik". Początek o godz. 16.00. Wstęp: 5 zł. Miejsce: sala teatralna MOKSiR.

BAO promuje w Chrzanowie nową płytę
2 października zapraszamy do klubu Stara Kotłownia na koncert chrzanowskiej formacji BAO. Zespół będzie promować debiutancką płytę "Fajerwerki". Start godz. 19.00. Bilety w cenie 5 zł dostępne w Informacji MOKSiR (od 1 września) oraz w klubie w dniu koncertu.

DANIEL BOGOMAZ mistrzem świata!

Reprezentant Klubu Modelarstwa Lotniczego MOKSiR Chrzanów Daniel Bogomaz zdobył na przełomie lipca i sierpnia mistrzostwo świata juniorów kategorii modeli z napędem silnikowym. Sukces ten jest o tyle znaczący, bo pierwszy raz w historii Polak stanął na najwyższym stopniu podium. Gratulujemy!


TANIEC BOLLYWOOD - zapisy
Miejski  Ośrodek  Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie prowadzi nabór do zespołu tańca BOLLYWOOD "SHAKTI" i grupy otwartej BOLLYWOOD. Wiek -  dziewczyny od 15 lat wzwyż.  Informacje tel. 32 6233086.

BIG BAND MOKSiR - koncert jubileuszowy
Miejski  Ośrodek  Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie w ramach międzynarodowego Dnia Muzyki zaprasza na jubileuszowy koncert BIG BANDU MOKSiR z okazji 10-lecia zespołu. 30 września 2016, godz. 18.00- sala teatralna MOKSiR. Zaproszenia do odbioru w informacji. Ilość miejsc ograniczona.

PIGMALION FANTASTYKI ROZSTRZYGNIĘTY!
VIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS LITERACKI NA OPOWIADANIE FANTASTYCZNE  został rozstrzygnięty w miniony weekend, podczas Chrzanowskich Dni Fantastyki. Wyniki w załączniku. Laureatom serdecznie gratulujemy!

ŚWIAT TOMSKIEGO W KRZYWYM ZWIERCIADLE
Sala balowa w MOKSiR-owskim obiekcie „Sokół", w piątkowe popołudnie 23 września, wypełniła się sympatykami twórczości satyrycznej Zbigniewa Tomskiego. Głównym powodem do spotkania stała się promocja jego najnowszego zbioru fraszek " W krzywym zwierciadle".


MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI - happening na Placu Tysiąclecia

W kropkowanych bluzkach, w czapkach upstrzonych  kropkami i z twarzami pomalowanymi właśnie w kropki. Około 400 dzieci z kilku szkół powiatu chrzanowskiego przybyło na Plac Tysiąclecia, by wziąć udział w nietypowym happeningu.


MUZYCZNE KONCERTY EDUKACYJNE DLA DZIECI
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie oraz Filharmonia im. Karola Szymanowskiego w Krakowie serdecznie zapraszają dzieci na cykliczne koncerty umuzykalniające. Prelegent: Krzysztof Cyran. Bilety - 5 zł.

BASEN-film fab. w reż. Krzysztofa Pawłowskiego
Bohater filmu Karol ma wiele problemów. Żona w trosce o zagrożoną ciążę releguje go z małżeńskiej sypialni na wąskie polowe łóżko. W pracy pojawia się coraz więcej młodych, którzy chcą przejąć jego stanowisko...25 września 2016, godz. 15.00 sala konferencyjna MOKSiR. Wstęp wolny.Nagroda specjalna Multimedia Polska za niepokorność twórczą, Konkurs Krótkometrażowych Filmów Fabularnych na  40 Festiwalu Filmowym w Gdyni (2015)

ZAPISY DO SEKCJI ARTYSTYCZNYCH
Zapisz się do sekcji artystycznej domu kultury. Wypełnij formularz (w załączniku) i rozwijaj swoje umiejętności. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych. Ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji można uzyskać w Informacji MOKSiR (tel. 32 623 30 86 wew. 53).

CAŁY MÓJ OGRÓD - promocja tomiku Heleny Wielgus
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury,Sportu i Rekreacji w Chrzanowie zaprasza na promocję tomiku wierszy Heleny Wielgus. 14 października 2016, godz. 17.00 - klub Stara Kotłownia.

WARSZTATY FILMOWO-FOTOGRAFICZNE
Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach.  Więcej informacji - tel. 32 62 330 86 w.532017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl