imieniny: Małgorzaty, Wiktora. 17 października 2017
 

  
Co? Gdzie? Kiedy?
 


Twitter


Aktualności


ZA ROK O TEJ SAMEJ PORZE - spektakl
29 października 2016 r. o godz. 18.00. Teatr Bagatela zaprasza na spektakl "Za rok o tej samej porze" do sali teatralnej MOKSiR. Bilety w cenie 70 zł (parter) i 55 zł (balkon) do nabycia w Informacji MOKSiR.

HENRI MATISSE. WYCINANKI - film dokumentalny
Serdecznie zapraszamy na cykl filmów dokumentalnych  o wybitnych malarzach pt. "Wystawa na ekranie". Kolejna projekcja w kinie Sztuka 12 grudnia, godz. 13.30  /reportaż z polskimi napisami/. Bilety: 25 zł  / ulg. 20 zł.


BOSA NÓŻKA - chrzanowskie spotkania folklorystyczne
Serdecznie zapraszamy na chrzanowskie spotkania folklorystyczne pt. BOSA NÓŻKA. Przegląd odbędzie się 17 listopada 2016 r. o godz. 10.00- sala teatralna MOKSiR. Podsumowanie Przeglądu, wręczenie nagród- 18.11.2016 r. o godz. 10.00 w sali teatralnej MOKSiR

WARSZTATY CERAMICZNE
Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na cykl SPOTKAŃ ZE SZTUKĄ w sezonie artystycznym 2016/2017. Od października do grudnia w MOKSiR organizowane będą WARSZTATY CERAMICZNE przy współpracy ze Stowarzyszeniem CERAMIKA BEZ GRANIC. Spotkania odbywają się we wtorki o godz. 16.00 w sali plastycznej.

ŻYWIENIE OSÓB AKTYWNYCH - prelekcja
Na prelekcję o faktach i mitach dotyczących żywienia osób aktywnych zapraszamy 15 października o godz. 17.00 - klub Stara Kotłownia. Wstęp wolny!

NOC GROZY W SZTUCE
To już tradycja, że ostatni dzień października kino Sztuka przyciąga fanów mocnych wrażeń. Aby i w tym roku zadowolić widzów - 31 października /poniedziałek/ w Halloween o 20:00 zapraszamy na Noc Grozy. Dwa mrożące krew w żyłach filmy już na Was czekają. Bilety w sprzedaży.

WIELOPOKOLENIOWY PRZEGLĄD ZESPOŁÓW CHÓRALNYCH ODWOŁANY
Z przyczyn niezależnych od organizatora Wielopokoleniowy Przegląd Zespołów Chóralnych  zaplanowany na 13 listopada 2016 został odwołany.

V-LECIE ZESPOŁU EDER
11 listopada w sali teatralnej MOKSiR Chrzanów odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji pięciolecia istnienia zespołu EDER. Grupa zagra wraz z zaproszonymi muzykami takich zespołów jak dwie legendy chrzanowskiej sceny muzycznej: Sztywny Pal Azji, Śfider Anyy oraz Tajna Lista, In Sanity i innych. Start godz. 18:30. Bilety: 10 zł (przedsprzedaż - do 31.10), 15 zł (od 1 listopada) do nabycia w Informacji MOKSiR.

BUDAPESZT SHOW - koncert noworoczny
15 stycznia 2017 r. o godz. 18.00 zapraszamy do MOKSiR na koncert noworoczny BUDAPESZT SHOW. Usłyszycie Państwo najpiękniejsze i najpopularniejsze utwory muzyki węgierskiej i wiedeńskiej.

Eliminacje do mikołajkowego konkursu piosenki
Serdecznie zapraszamy na eliminacje do mikołajkowego konkursu piosenki, które odbędą się 26 listopada 2016 r. o godz. 10.00 w sali teatralnej MOKSiR.

JUBILEUSZ BIG BANDU
Pełną widownię zgromadził koncert MOKSiR-owskiego big bandu, zorganizowany w sali teatralnej 30 września 2016r., z okazji jubileuszu X-lecia działalności zespołu

MALARSTWO I ZNAK - wystawa malarstwa
Serdecznie zapraszamy na wystawę malarstwa Lucjana Ostrowskiego pt. "Malarstwo i znak". Galeria Na Styku. Wernisaż wystawy odbył się 9 września 2016r.

POWIATOWY DZIEŃ SENIORA
20 października odbędzie się X Powiatowy Dzień Seniora w hali widowiskowo-sportowej MOKSiR w Chrzanowie. Szczegóły czytaj tutaj.

CHRZANOWSKIE MIKOŁAJE - konkurs na rzeźbę przestrzenną
Miejski  Ośrodek  Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym. Szczegóły w załączniku. Na prace konkursowe czekamy do 30 listopada 2016 r.

WSZYSCY JESTEŚMY ANIOŁAMI - konkurs plastyczny
Miejski  Ośrodek  Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym. Szczegóły w załączniku. Na prace konkursowe czekamy do 2 grudnia 2016 r.

OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W CHRZANOWIE
Zapraszamy do uczestnictwa w obchodach Święta Niepodległości w Chrzanowie. Szczegóły na plakacie.2017: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik
2016: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2015: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2014: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2013: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2012: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2011: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzień
2010: styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec, lipiec, sierpień, wrzesień, październik, listopad, grudzieńMiejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji
ul. Broniewskiego 4, 32-500 Chrzanów
centrala: 32 623 30 86, 32 623 30 87
email: moksir@chrzanow.pl